Trys garsūs Lietuvos modeliai tapo nuotakomis | kl.lt

TRYS GARSŪS LIETUVOS MODELIAI TAPO NUOTAKOMIS

  • 0

Kone vienintelė diena, kai be išlygų norisi atrodyti tobulai, yra vestuvės. Suknelė, šukuosena, makiažas – trys patys svarbiausi dalykai, padedantys nuotakai virsti princese. Tarptautiniuose konkursuose įvertinta vizažistė Irma Baltrušaitienė šių metų nuotakoms siūlo išskirtinį įvaizdį.

Specialistė atvira – dažna moteris ieškoti vizažisto ir plaukų stilisto ima vos tik nusprendžiama vestuvių data. "Reta kuri šių specialistų paiešką atideda paskutinei minutei. Dažnai mano kalendoriuje nuotakų užsakymai žymimi pusmečiui, o kartais net metams į priekį", – sako I. Baltrušaitienė.

Vizažistė stebisi šiuo metu atsiradusių grožio specialistų gausa. "Dažna nuotaka vizažistą renkasi pagal kainą. Tačiau aš patarčiau eiti ne pas tą, kuris arčiausiai namų. Iš pradžių paieškoti informacijos apie vizažistą, įvertinti jo darbus, o tik tada spręsti, mokėti daugiau ir gauti nepriekaištingą rezultatą, ar tiesiog rizikuoti", - pataria I. Baltrušaitienė.

Dar vienas labai svarbus niuansas renkantis specialistą, apie kurį dažna nuotaka net nesusimąsto, yra vizažisto gebėjimas sukurti tokį makiažą, kuris atrodytų nepriekaištingai ne tik veidrodyje, bet ir fotografijose, rašoma pranešime spaudai. "Vizažo specialistas privalo išmanyti ne tik kaip užmaskuoti odos nelygumus ar gražiai padažyti akių vokus. Labai svarbu makiažą atlikti taip, kad fotografijose nuotakos veidas atrodytų neiškraipytas, neperdažytas, teisingai sukontūruotas ", – sako vizažistė.

Artėjant vestuvių sezonui, vizažo meistrei I. Baltrušaitienei kilo mintis sukurti išskirtinį įvaizdį nuotakoms. Padėti įgyvendinti specialistės sumanymą ėmėsi trys garsūs Lietuvos modeliai – Simona Starkutė, Solveiga Mykolaitytė bei Alina Juodienė. 

"Šįkart kūriau romantinį įvaizdį drąsioms nuotakoms, kurios domisi mada bei nebijo būti išskirtinėmis. Fotografijose išvysite gėles, galvos apdangalus bei makiažą, sukurtą pagal naujausias tendencijas, bet adaptuotą lietuviškam skoniui", – savo darbus pristato I. Baltrušaitienė.

GALERIJA

  • Trys garsūs Lietuvos modeliai tapo nuotakomis
  • Trys garsūs Lietuvos modeliai tapo nuotakomis
  • Trys garsūs Lietuvos modeliai tapo nuotakomis
  • Trys garsūs Lietuvos modeliai tapo nuotakomis
  • Trys garsūs Lietuvos modeliai tapo nuotakomis
  • Trys garsūs Lietuvos modeliai tapo nuotakomis
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS