Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (sausio 8 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 8 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė sausio 8-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Tikriausiai šiandien sėkmingai išsiaiškinsite meilėje ir draugystėse iškilusius nesusipratimus. Gali atsirasti proga atnaujinti seną pažintį, romaną arba labiau suartėti su antrąja puse.

JAUTIS. Galbūt nuo šiandien pradėsite kultivuoti sveiką gyvenseną, dietą, pradėsite mankštintis. Pravartu tvarkyti dalykinius reikalus, ieškotis darbo. Kolega ar draugas gali pateikti įdomų pasiūlymą.

DVYNIAI. Galite susidomėti neįprasta veikla, kūrybinės saviraiškos galimybe. Galbūt jums ką nors pasiūlys pažįstamas asmuo. Vakaras palankus sportui, romantiškiems pasimatymams.

VĖŽYS. Šiandien mokėsite suderinti pareigas ir poilsį bei malonumus. Nedaug pastangų reikės, kad pajustumėte maloniai, komfortiškai. Turėtų nusistovėti harmonija. Lengva pasidarys ir kurti, ir mąstyti, ir mylėti aplinkinius tokius, kokie jie yra. 

LIŪTAS. Galimi neblogi dalykiniai pasiūlymai, susitikimai su giminaičiais, senais bičiuliais. Daug bendraudami, visur lakstydami, nepamirškite ir būtinų pareigų, nes aplaidumas gali daug kainuoti.

MERGELĖ. Tikėtina, kad dalykiniai, verslo susitikimai bus sėkmingi, jausitės išgirsti, suprasti, lengvai priimsite atsakingus sprendimus. Į vakarą daugės sportinio ir kitokio azarto, meilės aistros.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai šiandien energingai pasinersite į konkrečius reikalus, darbą. Jeigu turite gerų sumanymų ir pakankamai drąsos, išties nedvejodami imkitės iniciatyvos. 

SKORPIONAS. Keistoka diena. Lyg ir nesinorės nieko rimto imtis, bet kažkokios aplinkybės ar žmonės paskatins nuveikti kai ką ypač svarbaus. Be to, puikiai seksis meninė veikla ir tai, kam reikalinga intuicija bei susikaupimas.

ŠAULYS. Visą dieną intensyviai bendrausite. Turėtų pavykti pasirašyti norimas sutartis, užmegzti ilgalaikius dalykinius ir draugystės ryšius. Kur tik eisite, pamatysite pažįstamų veidų. Bus galimybių atgaivinti seną pažintį.

OŽIARAGIS. Gali kilti ūpas bet kokiomis priemonėmis siekti savo tikslo, skubėti, daryti spaudimą. Pasitaikys darbinių ar bendravimo nesklandumų. Tačiau puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų ir darbai vyktų sklandžiai, o jūsų autoritetas pakiltų.

VANDENIS. Šiandien neblogai seksis mokytis ir mokyti. Geras metas susitikimams su atvykusiais iš toliau ir su išsilavinusiais asmenimis. Bendravimas teiks šilumos bei pažinimo džiaugsmo. Gims naujų vilčių.

ŽUVYS. Šiandien turėtumėte neblogai orientuotis tose srityse, kurios anksčiau atrodė nesuprantamos. Atlikite neatidėliotinus reikalus, ieškokite teisybės ir užtarimo, tvarkykite finansinius dokumentus ir pan.

Gairės: horoskopai
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS