Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (sausio 9 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 9 D.)

Astrologinė prognozė sausio 9-ajai, antradieniui.

AVINAS. Nenoras nusileisti, įsigilinti į kito žmogaus būseną arba akivaizdus siekimas suerzinti, pažeminti atneš negatyvių padarinių asmeninių santykių srityje. Nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite iš aplinkos ir ką prarasite.

JAUTIS. Būsite nusiteikę rimtai veiklai, netrūks kūrybingumo ir noro pasireikšti. Tačiau darbo reikaluose ne viskas judės taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Galimas stiprybės ir diplomatijos reikalaujantis pokalbis.

DVYNIAI. Aktyvi, kūrybiška diena, slepianti savyje nemažai pavojų. Norėsis apeiti draudimus, nepaisyti taisyklių bei normų, siekiant greito pasipelnymo ir kt. Ši diena žada įvairias peripetijas ir asmeninių santykių srityje.

VĖŽYS. Dėl per didelės nervinės įtampos arba išsiblaškymo šiandien sunkiau bus rasti bendrą kalbą su aplinkiniais bei konkuruoti dėl norimo dalyko. Vienaip ar kitaip gali išsispręsti tolesnės asmeninių santykių eigos ir profesinės padėties klausimai.

LIŪTAS. Gali būti, kad rasite naują ar papildomą uždarbio šaltinį, jeigu to siekėte. Nors jausitės teisūs ir jums seksis kitus įtikinti, verčiau nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais, nes tai gali atsisukti prieš jus.

MERGELĖ. Šiandien stenkitės tvarkingai užbaigti darbus, sutvarkyti dokumentus. Galbūt pagaliau gausite tai, ko nusipelnėte savo pastangų dėka. Būsite kupini kūrybinės energijos, meilės vilčių, noro flirtuoti, sportuoti, pramogauti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien padidės nelaimingų atsitikimų, seksualinės prievartos, nuostolių rizika. Venkite ekscentriškumo, konfliktų, avantiūrų. Į namus nesineškite dalykinių problemų ir nevarginkite artimųjų, nuolat apie jas kalbėdami.

SKORPIONAS. Gali išaiškėti nelegalūs darbeliai, nuslėpta informacija. Kamuos nerimas, nesaugumo jausmas. Aplink jus gali sukiotis įtartini asmenys. Nesnauskite už vairo bei dirbdami pavojingus darbus, nes lengva susižeisti, sukelti avarijas.

ŠAULYS. Šiandien problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą, nesąžiningumą. Nepatikimos pasirodys kai kurios naujos pažintys, jei jos susijusios su finansiniais reikalais. Būkite racionalūs, konkretūs, nežarstykite nepagrįstų pažadų.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite valdingi, ambicingi, aiškiai žinosite, ką turite nuveikti, ir to sieksite. Tačiau nusimato trukdymų. Gali pasirodyti, kad kiekvienas jūsų žingsnis stebimas ir sekamas. Kažkas taikysis pakišti jums koją. Saugokitės traumų, avarijų.

VANDENIS. Šiuo metu tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio ir neprisidarytumėte problemų ateičiai. Jūsų geri ar blogi ketinimai, iniciatyva neliks neįvertinti. Galite gauti žinią iš toli esančio dominančio asmens.

ŽUVYS. Šiandien būkite kuo atidesni su svetimomis vertybėmis, nesugadinkite, nepameskite. Venkite aplaidumo, jeigu reikės spręsti kokį nors supainiotą reikalą, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą ir pan.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS