Neįprastas prašymas: politikas iš zoologijos sodo norėjo pasiskolinti strutį | kl.lt

NEĮPRASTAS PRAŠYMAS: POLITIKAS IŠ ZOOLOGIJOS SODO NORĖJO PASISKOLINTI STRUTĮ

  • 1

Tbilisio zoologijos sodo administraciją ketvirtadienį atmetė Gruzijos opozicinės partijos „Girči“ lyderio Zurabo Džaparidzės, planuojančio kelti savo kandidatūrą į prezidento postą, neįprastą prašymą kelioms valandoms paskolinti... strutį, pranešė vietos žiniasklaida.

Ketvirtadienį į zoologijos sodą atvykęs Z. Džaparidzė padarė keletą didelio paukščio nuotraukų, o paskui raštu kreipėsi į zoologijos sodo administraciją, prašydamas jį paskolinti.

Politikas paaiškino, kad liepos 13 dieną norėtų paimti strutį į Tbilisio miesto teismą, kur gegužės 12 dieną per protesto akciją sulaikytas Z. Džaparidzė bus teisiamas dėl teisėtvarkos pažeidimo ir atsisakymo vykdyti policijos pareigūnų nurodymus. 

Žurnalistams Z. Džaparidzė sakė, kad strutis puikiai iliustruoja, kokią poziciją šiandien užima Gruzijos teismas, slepiantis „galvą smėlyje ir nematantis realybės“.

Jis taip pat pažadėjo užtikrinti, kad paukštis būtų saugiai atvežtas į teismą, ir pasirūpinti, kad jam neatsitiktų nieko bloga.

Tačiau Tbilisio zoologijos sodo direktorius Zurabas Gurielidzė Gruzijos televizijos 1-ajam kanalui paaiškino, kad jų zoologijos sode stručių nėra, o politikas fotografavo emu. Pasak jo, šis Australijos paukštis yra gana agresyvus.

„Bet kaip ten bebūtų, neįmanoma skolinti gyvūnus kelioms valandoms. Gyvūnų transportavimas yra susijęs su didžiuliu stresu, o zoologijos sodo pareiga yra jais rūpintis“, - sakė direktorius.

Z. Gurielidzė pasiūlė „Girči“ lyderiui rasti kitą išeitį.

Partiją „Girči“ (Kankorėžis) prieš keletą metų įkūrė buvusio Gruzijos prezidento Michailo Saakašvilio šalininkų grupė, atskilusi nuo buvusios valdančiosios partijos „Vieningasis nacionalinis judėjimas“. Ši partija aktyviai siekia, kad Gruzijoje būtų sušvelninta kovos su narkotikais politika.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

ka

noret is tokiu /politiku/ sizofreniku juk ir pas mus buvo ir yra ir girtuokliu kirkinu sizo AA pilveliu ir kt......

SUSIJUSIOS NAUJIENOS