Prancūzijoje nuo pareigų nušalintas krikštijamam kūdikiui smogęs kunigas | kl.lt

PRANCŪZIJOJE NUO PAREIGŲ NUŠALINTAS KRIKŠTIJAMAM KŪDIKIUI SMOGĘS KUNIGAS

  • 3

Vienas prancūzų katalikų kunigas penktadienį buvo nušalintas nuo pareigų, socialiniuose tinkluose kilus įtūžio bangai dėl vaizdo įrašo, kuriame matyti, kaip dvasininkas muša kūdikį, pravirkusį per krikšto apeigas.

Ketvirtadienį tviteryje paskelbtame įraše girdėti, kaip žmonės aikteli, kai 89 metų kunigas, pirmiausiai paliepęs savo laikomam kūdikiui „nurimk“, staigiai pliaukštelėjo jam per skruostą.

Po kelių akimirkų kunigas smogė dar kartą.

Akivaizdžiai sukrėsti tėvai galiausiai sugebėjo išplėšti savo vaiką iš kunigo rankų per ceremoniją Šampo miestelyje, esančiame maždaug už 50 km į pietryčius nuo Paryžiaus.

„Šis savitvardos praradimas gali būti siejamas su senyvo kunigo nuovargiu, bet tai nėra pateisinimas“, – sakoma Mo vyskupijos pranešime.

Vyskupija pridūrė, kad šiam kunigui iki atskiro pranešimo nebebus leidžiama krikštyti vaikų arba aukoti mišių.

„Vaikas rėkė, ir man reikėjo pakreipti jo galvą, kad galėčiau užpilti vandens. Pasakiau „nurimk“, bet jis nenusiramino“, – penktadienį dvasininkas sakė radijui „France Info“.

„Tai buvo kažkas tarp paglostymo ir lengvo pliaukštelėjimo, – tvirtino jis. – Stengiausi jį nuraminti, iš tikrųjų nežinojau, ką daryti.“

 

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

vietoj tevo buciau pis.....es y galva

tam sukriosusiam sutanotam pedofiluj

Anonimas

pritreksciau vietoj. Tevas avigalvis, nieko dedaro.

Ar

Ar cia nejauciat pedofilo veiksmu paklauskit psichiatru tai akivaizdziai matosi ka jis darytu su nepaklusniu berniuku ta pati

SUSIJUSIOS NAUJIENOS