Kultūros tempo akademija – galimybė tobulėti | kl.lt

KULTŪROS TEMPO AKADEMIJA – GALIMYBĖ TOBULĖTI

  • 0

"Kaunas 2022" mokymosi ir kompetencijų kėlimo programa – Kultūros tempo akademija – į naujus mokymosi ciklus kviečia jaunuolius, kultūros profesionalus, bendruomenių atstovus ir savanorius.

Pernai sėkmingai pirmąją absolventų kartą išleidusi Kultūros tempo akademija šiemet vėl yra paruošusi įdomią programą norintiems augti ir tobulėti.

Skirta jauniesiems

Jaunimo mokymų programa skirta 15-18 m. Kauno ir Kauno rajono jaunimui, norinčiam prisijungti prie "Kaunas 2022" veiklų ir veržlios "Kauno iššūkio" komandos. Mokymų, prasidėsiančių šių metų spalį ir truksiančių visą pusmetį, metu jaunuoliai bus kviečiami ugdyti asmenines ir bendrąsias kompetencijas, inicijuoti kultūrinius projektus, bendrauti ir dirbti komandoje. Mokymams pasibaigus, alumniams suteikiama galimybė jungtis į klubą ir toliau reguliariai matytis, planuoti, organizuoti bei įgyvendinti kultūrines iniciatyvas. Mokymai vyksta kas antrą šeštadienį, todėl yra puikiai suderinami su mokykline ir užklasine veikla.

Registracija į mokymus – http://kaunas2022.eu/tempo-akademija/

Kontaktinis asmuo – Aurelija Prašmuntaitė, aurelija@kaunas2022.eu

Skirta profesionalams

Mokymai kultūros profesionalams, apimantys teorines paskaitas ir praktinius užsiėmimus, skirti kultūros institucijų ir nevyriausybinių organizacijų darbuotojams. Spalį prasidėsiančių ir visus metus truksiančių mokymų, metu dalyviai gilinsis į auditorijų plėtros ir strateginio planavimo subtilybes, analizuos auditorijų tyrimų galimybes, rinkodaros ir komunikacijos ypatybes, spręs auditorijų (ne)pasiekiamumo, bendradarbiavimo ir dalyvavimo kultūroje problemas, rengs auditorijų plėtros planus. Mokymus ves ekspertai iš Didžiosios Britanijos, Maltos ir Lenkijos, o praktinių užsiėmimų metu dalyviai turės galimybę dirbti su savo mentoriumi – tarptautiniu auditorijų plėtros ekspertu. Iš 12 skirtingų organizacijų bus atrinkta po du atstovus, su jais ir jų atstovaujamomis organizacijomis pasirašomos sutartys.

Registracija į mokymus – htt://kaunas2022.eu/tempo-akademija/

Kontaktinis asmuo – Daiva Citvarienė, daiva@kaunas2022.eu

Dėmesys bendruomenėms

Iniciatyviems Kauno miesto ir rajono gyventojams bei menininkams, norintiems burti žmones ir užsiimti bendruomeninėmis kultūrinėmis veiklomis, skirti mokymai "Fluxus labas!" prasidės jau spalį ir truks pusmetį. Jų metu dalyviai bus kviečiami gilintis į bendros kūrybos principus, išbandyti kultūrinės antreprenystės metodus bei susipažinti su bendruomenių menų gerosios praktikos pavydžiais Lietuvoje ir užsienyje. Mokymų metu dalyviai sudarys savo veiklos planus konkretiems Kauno miesto mikrorajonams ir rajonams. Dalyviai, sėkmingai baigę mokymus ir tapę visaverčiais "Fluxus" agentais, galės įgyvendinti savo planus panaudodami jiems skirtą stipendiją ir biudžetą numatytai veiklai įgyvendinti.

Registracija į mokymus – http://kaunas2022.eu/tempo-akademija/

Kontaktinis asmuo – Greta Klimavičiūtė-Minkštimienė, greta@kaunas2022.eu.

Mokymai savanoriams

Savanorių programa skirta norintiesiems tapti projekto "Kaunas 2022" dalimi ir aktyviai prisidėti prie projekto vykdomų veiklų įgyvendinimo. Projekto savanoriams suteikiama galimybė asistuoti projekto kuratoriams ir programų vadovams, atlikti kūrybines, komunikacines ir kitas užduotis bei padėti įvairių renginių metu. Savanoriams suteikiama galimybė kartą per mėnesį dalyvauti vykstančiuose mokymuose ir kvalifikacijos kėlimo seminaruose, susipažinti su panašių vertybių turinčiais žmonėmis iš viso pasaulio ir tapti aktyviais bendruomenių pokyčių kūrėjais. Norint tapti savanoriu, reikia užpildyti motyvacinę anketą. Ją užpildžiusieji bus pakviesti į atranką, o  sėkmingai pastarąją įveikę taps visaverčiais projekto savanoriais ir "Kaunas 2022" komandos dalimi. Savanoriavimo metu užduotys paskirstomos pagal kiekvieno savanorio asmeninį grafiką.

Registracija – http://kaunas2022.eu/tempo-akademija/

Kontaktiniai duomenys – volunteers@kaunas2022.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS