„Pažaislio liepų alėjos vakarų“ koncerte spindės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ | kl.lt

„PAŽAISLIO LIEPŲ ALĖJOS VAKARŲ“ KONCERTE SPINDĖS „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“

  • 2

Birželio 27 d. 19 val. Kauną sudrebins grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. 

Autorinį koncertą „Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ surengsiantys muzikantai žada siautulingą vakarą, kurio metu dovanos geriausias, žinomiausias ir naujausias savo dainas. Trimitu, smuiku, gitaromis, būgnais ir akordeonu apsiginklavę artistai išjudins žiūrovus su visa savo sprogstamąja energija, su balaganiškai balkanišku skambesiu, su entuziazmu ir vis dar degančiomis scenoje akimis.

Įsikūrę 2006 m. ir po ilgų ieškojimų ir pasikeitimų plačiai išgarsėję 2012 m. ,,Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – unikali ir į nieką nepanaši grupė, laužanti muzikos stereotipus. Kaip rašoma organizatorių pranešime, reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dainų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.

Grupės branduolį sudaro Martynas (vokalas, gitara) ir Juozas (vokalas, smuikas), o prieš ketvertą metų prisijungę Danielius (bosinė gitara), Antanas (trimitas), Karolis (būgnai), Darius (akordeonas) papildė ir paįvairino muzikines išraiškas.

Scenos padūkėliai jau yra laimėję porą M.A.M.A. apdovanojimų (Metų proveržio ir Metų vaizdo klipo nominacijose), du KLIPVID apdovanojimus už geriausią muzikinį klipą ir geriausią režisierių, TV projektą ,,Vario audra”, spėjo išgarsėti (beveik) Venesueloje ir surengti daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje. Grupės diskografiją sudaro dvi kompaktinės plokštelės: ,,Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ (2015) ir ,,Problematika" (2017), vinilinė plokštelė ,,Dantų plokštelė". 2018 m. išskirtiniais ir techniškai sudėtingais vaizdo klipais garsėjanti grupė metė sau dar vieną iššūkį ir pristatė jau septintąjį savo vaizdo klipą dainai ,,Daug dienų“, kuriam specialiai buvo sukurtas lėlių teatras.

Pasiklausyti balkaniškų ritmų, pučiamųjų garsų ir humoristinių dainų tekstų ,,linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjus kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT“ ir svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis“.


Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje, pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, praturtinti save ir atrasti gerovę muzikoje. Esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus. Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais ,,Mercedes-Benz“ modeliais.

Bilietų kaina: 10 €, 12 €, 15 € (prie staliukų po stogu aptarnauja padavėjas).

Bilietus platina TIKETA, o likus valandai iki renginio pradžios juos galima įsigyti prie įėjimo į Karietų aikštę.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Kaunietis

Vis noriu paklausti ,kodel dantys ir butinai Kaspirovskio,kuo jis lietuviams toks svarbus ?Argi nerado kokio smaikstaus pavadinimo lietuviskai ,fantazijos pritruko. ?Gaila.

svarbus Pazaislio runkeliams zodis is e raides

labai entelektuali grupe tik entilegentams.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS