Būkite atsargūs: iš gatvėje atsivėrusios duobės veržiasi vanduo (papildyta) | kl.lt

BŪKITE ATSARGŪS: IŠ GATVĖJE ATSIVĖRUSIOS DUOBĖS VERŽIASI VANDUO (PAPILDYTA)

Trečiadienio popietę virtualioje erdvėje kauniečiai pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota gatvėje atsivėrusi didžiulė duobė.

Duobė atsivėrė Šančiuose, Švenčionių gatvėje. "Gyvenu šioje gatvėje. Duobių neįmanoma patiems "užpilti", nes važiuoja labai daug sunkiasvorių mašinų. Šiems automobiliams reikėtų uždrausti važiuoti šia gatve", – "Facebook" grupėje "Kur stovi policija Kaune" rašo kaunietė Dalia. 

"Ten jau nebėra gatvės, nemaišykite – ten tik gatvės pavadinimas beliko", – sarkastiškai gatvės būklę apibūdino internautas Evaldas. 

Portalui kaunodiena.lt susisiekus su bendrovės "Kauno švara" atstovais, jie patikino, kad apie pavojingą duobę pranešimą gavo 13.20 val. "Norėjome laikinai duobę užpilti skalda, tačiau to negalėjome padaryti, nes iš duobės veržiasi vanduo", – sakė atstovė ir patarė susisiekti su bendrovės "Kauno vandenys" atstovais. Pastarieji patikino, kad vyksta į įvykio vietą. Situacijos detalizuoti 16 val. šios bendrovės atstovai dar negalėjo. 

Ketvirtadienio popietę "Kauno vandenys" gamybos skyriaus viršininkas Egidijus Dūda kaunodiena.lt portalui teigė, kad avarinės tarnybos specialistai, nuvykę į Švenčionių gatvę, įranga įvertino vandentiekio bei nuotekų tinklų situaciją ir nustatė, kad minėtoje gatvėje yra menkai sutankintas gruntas. Dėl šios priežasties lietaus nuotekoms paplovus gruntą gatvėje atsirado duobė. Bendrovės ,,Kauno vandenys“ rangovas šioje gatvėje klojo tik lietaus nuotekų tinklą, o gatvę šiemet tvarkyti planuoja Kauno savivaldybė. Šiuo metu, anot atstovo, rangovams yra nurodyta atsiradusią įgriuvą užlyginti.

Portalas jau yra rašęs, kad šioje gatvėje žiojasi itin didelės duobės, iš kurių išvažiuoti negali net sunkiasvoriai automobiliai. Šios gatvės rekonstrukcija buvo pradėta dar pernai, tačiau darbai iki šiol neužbaigti.

„Pradėję rekonstruoti Švenčionių gatvę ją planavome eismui uždaryti visiškai. Tačiau atsižvelgėme į vietinių gyventojų bei įmonių prašymus ir gatvę palikome pravažiuojamą. Iki Naujųjų metų gatvėje paklota lietaus nuotekų sistema, pavasarį bus pradėta gatvės asfaltavimas, įrengsime naują apšvietimą. Šiuo metu atsivėrusias duobes kai tik leis oro sąlygos „užlopysime“ laikinomis priemonėmis, o iki vasaros pabaigos užbaigsime rekonstruoti visą gatvę“, – vasario pradžioje portalui kaunodiena.lt komentavo Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

GALERIJA

  • Būkite atsargūs: iš gatvėje atsivėrusios duobės veržiasi vanduo <span style=color:red;>(papildyta)</span>
  • Būkite atsargūs: iš gatvėje atsivėrusios duobės veržiasi vanduo <span style=color:red;>(papildyta)</span>
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Sanciniui

Per metus laiko duobiu uzpilt negali? Jau pernai pradejo remontuot ir bb padare. Uosves liezuvi ale taise, o kur juo leistis? I situs kraterius

Ui

Vanduo veržiasi? Tegu sau veržiasi! Kauno vandenys "apturėtus nuostolius" į sąskaitas įkalkuliuos, dar kartą vandens kainą padidins, žmogeliai sumokės, ne kur dėsis! Ne pirmas kartas ir ne paskutinis...

Tadas

Svarbiausia į Viučiūnus šile 20 keliukų išasfaltuota. O kitur BBD >Kaunas tvarkosi.....Kaunas tvarkosi..Kaunas tvarkosi.Kaunas tvarkosi.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS