Kaune ir vėl krenta medžiai | kl.lt

KAUNE IR VĖL KRENTA MEDŽIAI

  • 34

Kaune ir vėl krenta medžiai. Šį kartą jie kertami Perkūno alėjoje dėl S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcijos, praneša LNK žinių tarnyba.

Darbų vykdytojai sako, kad turi visus reikalingus leidimus, o šalinami medžiai - invaziniai. Nepaisydami to gyventojai skundžiasi, o aplinkosaugininkai domisi, ar išties viskas legalu.

Kauniečiai dėl medžių kirtimo bendros nuomonės neturi. vieni žalumos gaili, kiti mato vykdomų darbų naudą.

Stadiono rekonstrukcija planuojama baigti po mažiau nei 20 mėnesių.

S.Dariaus ir S.Girėno stadione statybininkai darbuojasi jau pusantro mėnesio. Iš pradžių išardytos kėdės, dabar sunkioji technika griauna tribūnas ir ruošia vietą naujų statyboms.

Valdo Kasperavičiaus nuotr.

2019 metais stadiono rekonstrukcijai Vyriausybė biudžete yra numačiusi 1,7 mln. eurų. 

Po rekonstrukcijos stadione esančių vietų skaičius nuo 9,5 tūkst. padidės iki 15 tūkst., visos tribūnos bus uždengtos stogu. Stadionas turės modernią šildomą dangą ir atitiks aukščiausios 4-os UEFA kategorijos reikalavimus.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (34)

...

Jei tie medžiai biokurui tinkami - kaip gi kitaip?.. :/

Joana

Tegul Karalius savo kiemą ir namą susitvarko. Tame rajone daugiau nesimato tokių apleistų namų.

Pilietė

Aš prieš beatodairišką medžių kirtimą - uždusime be žalumos! Visur bus akmenys, žirgai ir brangių medžių kamienai! Tikrai taip! Ir nieko čia nesirodo! Faktas! Pažiūrėsite , kiek iš naujai pasodintų brangių medžių vasarą žaliuos! Pagyvensim ir pamatysime, kad iš "Kaunas tvarkosi" belikę vien butaforija- butaforija.... O gaila
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS