Avarija Kauno centre: eismo įvykį sukėlusi girta moteris vairavo vogtą mašiną | kl.lt

AVARIJA KAUNO CENTRE: EISMO ĮVYKĮ SUKĖLUSI GIRTA MOTERIS VAIRAVO VOGTĄ MAŠINĄ

Antradienio vakarą Kauno centre neblaivi, teisės vairuoti neturinti moteris sukėlė keturių automobilių avariją. Įtariama, kad ji vairavo vogtą automobilį su „taksi“ plafonu.

19.10 val. 36 metų vyras policijai pranešė, kad iš namo kiemo Partizanų gatvėje dingo automobilis „Mercedes-Benz“. Pranešėjas nurodė, kad mašiną galėjo pasisavinti pažįstamas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Justina Kazragytė BNS sakė, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl automobilio vagystės.

„Ar savininkas dirba taksi – tokios informacijos nėra. Automobilio valstybiniai numeriai nėra taksi numeriai“, – BNS sakė policijos atstovė.

Įtariama, kad šį pavogtą automobilį vairavusi moteris sukėlė masinę avariją. Liudytojai tvirtina, kad mašiną vairavo moteris. Visas aplinkybes pareigūnai tikisi išsiaiškinti per ikiteisminį tyrimą.

Jei pasitvirtins įtarimai, kad mašiną vairavo įtariamoji, jai grės baudžiamoji atsakomybė – įtariamai vairuotojai nustatytas vidutinis, 1,91 promilės girtumas.

Kaip pranešė Kelių policijos tarnyba, avarija 18.55 val. įvyko Karaliaus Mindaugo prospekto ir Birštono gatvės sankirtoje.

Judrioje vietoje automobilį „Mercedes-Benz 320CDI“ su „taksi“ plafonu vairavusi teisės vairuoti neturinti, neblaivi 36 metų moteris sankryžoje sukdama į kairę susidūrė su tiesiai važiavusiu automobiliu „BMW 525i“.

Po smūgio jos automobilis įslydo į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į prieš sankryžą sustojusį automobilį „Toyota Corolla Verso“. Šis nuo smūgio atsitrenkė į greta sustojusį automobilį „BMW X3“.

Eismo įvykio metu apgadinti keturi automobiliai, sužeista įvykį sukėlusi neblaivi automobilio „Mercedes- Benz“ vairuotoja. Kiti eismo dalyviai nenukentėjo.

GALERIJA

  • Avarija Kauno centre: eismo įvykį sukėlusi girta moteris vairavo vogtą mašiną
  • Avarija Kauno centre: eismo įvykį sukėlusi girta moteris vairavo vogtą mašiną
Rašyti komentarą
Komentarai (9)

T

Kaune su taksi plafonais vazineja kas netingi,jokios kontroles nera.

Anonimas

18.55 ivyko avarija 19.10 pranesta,apie pavogta automobili. Koks sutapimas :D Pirma sudauze, poto pavoge

Tik taip.

Abu vienodai kalti.Nesvarbu kas vairavo.Abu issigimeliai ir bausme abiem.Paviesinti ju snukius pavardes visose viesose vietose.Taip gal kiek sitokie debilai pabijos .Viesumas vaistas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS