Policija tiria, kas atsiskaitė netikra 500 eurų kupiūra (gal atpažįstate?) | kl.lt

POLICIJA TIRIA, KAS ATSISKAITĖ NETIKRA 500 EURŲ KUPIŪRA (GAL ATPAŽĮSTATE?)

  • 9

Kauno policija atlieka ikiteisminį tyrimą dėl netikrų pinigų gaminimo, laikymo arba realizavimo ir prašo visuomenės pagalbos.

2017 m. gruodžio 19 d. apie 17 val. Kaune, Islandijos pl., prekybos centre esančioje parduotuvėje pastebėta, jog asmuo pirko prekes už kurias atsiskaitė netikra 500 eurų kupiūra. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį padėti pareigūnams išaiškinti šį įvykį bei suteikti tyrimui reikšmingos informacijos.

Asmenis, pažįstančius šį vyrą ar žinančius jo buvimo vietą, policija prašo skambinti į Kauno apskrities VPK telefonu (8 37) 303 477 arba rašyti el. paštu nidas.kijauskas@policija.lt

Už šią nusikalstamą veiką numatytą gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokurorai.

GALERIJA

  • Policija tiria, kas atsiskaitė netikra 500 eurų kupiūra <span style=color:red;>(gal atpažįstate?)</span>
  • Policija tiria, kas atsiskaitė netikra 500 eurų kupiūra <span style=color:red;>(gal atpažįstate?)</span>
Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Bile Koks

Turiu tos informacijos, ale jinai kainuoja.....Net jei ten ( fotkėje) tas, kuris galimai atsiskaitė ta kupiūrą, tai žodis prieš žodį- neturėjau aš jos, amen.

Nebūk durnas

Jeigu dar turi daugiau 500 eurų kupiūrų, tai atsiskaitinėk ir toliau. Nes matai kad tos lervos kasininkės net netikrina nors ir yra tikrintuvai. Jos mat tingi įkišt ir patikrint, o tuo labiau kad atsiskaitei ne kur kitur , bet dideliame prekybos centre, tuo labiau kad ir pirkėjų nebuvo, jokios eilės prie kasos. Gal dar čia buvo ir taip, čia tos pačios kasininkės buvo atsinešta iš namų 500 eurų kupiūra.

i

kas netikrino to problema?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS