Fakelu virtusį automobilį puolė gesinti policininkai | kl.lt

FAKELU VIRTUSĮ AUTOMOBILĮ PUOLĖ GESINTI POLICININKAI

  • 3

Trečiadienio popietę Kaune užsiliepsnojo lengvasis automobilis.

Kauno ugniagesių atstovė Džiuginta Vaitkevičienė portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad apie 12.20 val. gautas pranešimas dėl liepsnojančio lengvojo automobilio "Citroen".

Gaisras kilo variklio skyriuje. 

Policija informavo, kad automobilio vairuotoja ir jos mažametė dukra nenukentėjo.

Paaiškėjo, kad pirmieji į pagalbą atskubėjo pro šalį vykę policijos pareigūnai.

„Grįždami po pietų pertraukos į darbą, važiuodami Tunelio gatve, pastebėjome automobilį, iš kurio rūko dūmai. Nedelsiant sustojome ir pradėjome jį gesinti“, - prisimena Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Licencijavimo skyriaus pareigūnai Arūnas Pavydis ir Giedrius Blaževičius. Pareigūnai nuo degančio automobilio į saugią vietą palydėjo automobilio „Citroen“ vairuotoją ir jos dukrą. Naudojant turimus gesintuvus ir dar vieną rastą rūkstančiame automobilyje, į pagalbą pasikvietę netoliese tunelį prižiūrintį darbuotoją, visi vyrai ėmėsi gesinti transporto priemonę. Apie įvykį taip pat buvo informuoti kolegos, kurie atvykę užbaigė gesinimo darbus.

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena, kad visuomet automobilyje privalome turėti gesintuvą, kaip tai numato kelių eismo taisyklės. Nežinia, kuomet gali įvykti nelaimė ir jo gali prireikti. Taip pat primename, jog visuomet įvykus nelaimei nedelsiant reikia skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Skaitytojų nuotraukose matoma, kad transporto priemonė degė atvira liepsna, ji žmonių gesinta automobiliniais gesintuvais.

Statistiniais duomenimis, kiekvienais metais šalies ugniagesiams vidutiniškai tenka vykti į daugiau nei tūkstantį iškvietimų dėl užsiliepsnojusių transporto priemonių.

Viena iš dažniausių netyčinių gaisrų priežasčių – netvarkinga transporto priemonės elektros instaliacija. Rečiau gaisrai kyla dėl kuro tiekimo sistemos ar dujų įrangos gedimų. Kai kuriais atvejais pakanka vos mažiausios kibirkšties, kad automobilis paskęstų liepsnose.

Gairės: dega automobilis, gaisras, Tunelio gatvė, gaisras Kaune, avarija LT
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Agnė

Ačiū dievui niekas nenukentėjo.

Liuks!

Mėgstu liepsnojančius automobilius.

Beraščiai

klaidas gramatines išsitaisykit

SUSIJUSIOS NAUJIENOS