Apie priaugintas blakstienas yra sukurta daug mitų, kritikuojančių šios madingos procedūros teatrališkumą, kenksmingumą ir neilgaamžiškumą. Iš tikrųjų, nors blakstienų priauginimas nesustiprina natūralių, dėl jų pavojingumo, alergingumo yra labai perdedama. Profesionalus meistras, kokybiškos medžiagos ir teisinga priežiūra – pagrindinės sėkmės sąlygos.
Mitas Nr.1. Blakstienų priauginimas kenkia akims ir vokams.
Tiesa, klijai, naudojami priauginime, negali nedirginti odos, nesukelti konjuktyvito, nekenkti regėjimui. Jie, kaip ir visos kitos medžiagos, naudojamos priauginime, yra griežtai tikrinami oftalmologų ir dermatologų. Prieš priauginimą profesionalus meistras siūlo atlikti testą vokų odos jautrumui patikrinti – priauginti keletą blakstienų ir pažiūrėti, ar klijai nesukels vokų dirglumo. Priauginimas kenksmingas gali būti tiems, kas kenčia nuo nuolatinio konjuktyvito ar blefarito. Kitu neigiamu poveikiu procedūra nepasižymi.
Mitas Nr.2. Priaugintos blakstienos spaudžia akis, trukdo kelti vokus.
Diskomfortas dėl priaugintų blakstienų jaučiamas tik pirmas kelias valandas, vėliau priprantama prie naujo pojūčio – taip pat kaip ir su priaugintais nagais. Šiuolaikinės blakstienos vizualiai atrodo kaip natūralios ir yra tokio pat svorio.
Mitas Nr. 3. Priaugintos blakstienos atrodo nenatūraliai, teatriškai.
Viskas priklauso nuo mūsų skonio ir meistro profesionalumo.
Teatriški efektai gerai atrodo scenoje, o realybėje didelės neįprastos blakstienos iš tikrųjų atrodys vulgariai. Mados besivaikančios labiau renkasi natūralumą, nors kelios dešimtys renkasi blakstienas, kad tik galėtų pakoreguoti kokius nors trūkumus ar suteikti akims norimą formą. Ilgos blakstienos, priklijuotos išoriniuose akių kampučiuose, vizualiai platina veidą, ir akis daro migdolo formos kaip katės.
Blakstienos palei voką vienodo ilgio akis daro apvalias, „lėliškas“. Tankios blakstienos, priklijuotos prie išorinių akių kampučių, nosį daro plonesnę, o antakius dailius, subtilius. Blakstienos ant apatinio voko jaunina veidą, žvilgsnis tampa nustebęs ir atviras. Meistrų nuomone, jog idealios blakstienos tos, kurios yra tokios pat formos, kaip natūralios jūsų blakstienos, pabrėžiančios natūralų grožį. Ir, žinoma, priauginimas niekada neatrodys teatriškai ir dirbtinai.
Mitas Nr.4. Priaugintos blakstienos – vienai dienai.
Tiesa, jei laikysitės visų blakstienos priežiūros taisyklių, jos gali būti iki trijų savaičių, o kai kuriais atvejais ir daugiau nei mėnesį, tai priklauso nuo meistro kvalifikacijos. Priaugintos blakstienos trumpiau laiko, jei jūs naudojate lęšius, nes kiekvieną dieną dedatės ir išsiimate juos tempdamos vokus. Jei ir nešiojate lęšius, teisingai prižiūrint priaugintas blakstienas, jos laikys apie savaitę.
Mitas Nr.5. „Nutrijiškas arba sabališkas priauginimas“ susijęs su nutrija ir sabalu.
Iš tikrųjų gyvūnų audiniai priauginimui nenaudojami. Nei viena nutrija, nei vienas sabalas dėl jūsų blakstienų nenukentėjo. Priauginimo pagrindui naudojami vienagijai siūlai, o blakstienų ilginimo būdo pavadinimą gavo dėl medžiagos panašumo į sabalo ir nutrijos gaurus (pūkus). Nutrijiškos blakstienos patogios tuo, kad nereikia naudoti tušo – jos ir taip juodos ir žvilgančios. Jos gali tarnauti mėnesį, jei laikysitės meistro rekomendacijų, nesinaudosite riebiais kremais, rečiau liesite akis ir labai atsargiai prausitės. Nutrijiškas priauginimas netiks toms, kieno struktūriškai silpnos natūralios blakstienos.
Mitas Nr.6. Spalvotas priauginimas keistuoliams ir ekstremalams.
Ryškių fuksijos ar sidabro spalvų blakstienos tinka tik vakarėliams ir diskotekoms. Trumpalaikiams įvykiams geriau naudoti spalvotą tušą. Spalvotas priauginimas tampa madingas, nes spalvotos blakstienos gali atspindėti šviesą ir patraukti dėmesį, bet yra kalbama apie neryškius atspalvius. Tamsiai žalios blakstienos dar labiau paryškins žalias akis, tamsiai violetinės atspindės šviesiai rudas, pilkas akis pabrėš tamsiai mėlynos blakstienos. Jeigu jūs pasirinkote spalvotą priauginimą, svarbiausia – nepersistengti ir nenaudoti ryškių šešėlių ir vokų dekoravimo.

Naujausi komentarai