Klaipėdoje prasideda estakados projektavimo darbai | kl.lt

KLAIPĖDOJE PRASIDEDA ESTAKADOS PROJEKTAVIMO DARBAI

  • 14

Klaipėdoje ruošiamasi išskirtinės reikšmės transporto mazgo rekonstrukcijos darbams. Šiandien, liepos 20 d., Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas su transporto infrastruktūros projektavimo bendrove „Kelprojektas“ pasirašė sutartį Baltijos prospekto, Šilutės ir Vilniaus plentų žiedinės sankryžos rekonstrukcijos projektavimo darbams atlikti. UAB „Kelprojektas“ pasirinktas laimėjus šių metų pradžioje paskelbtą konkursą.

Bus projektuojamos dvi estakados, kurios virš žiedinės sankryžos sujungs Vilniaus plentą su Baltijos prospektu Vilniaus–Klaipėdos ir Klaipėdos–Vilniaus kryptimis. Vykdant projektą ketinama rekonstruoti ir pačią žiedinę sankryžą bei padidinti jos pralaidumą.

„Baltijos prospektas tarnauja ne tik Klaipėdos miesto gyventojų, bet ir Valstybinio jūrų uosto reikmėms, ši sankryža yra viena reikšmingiausių mieste ir visoje šalyje. Džiaugiamės, kad daugelį metų svarstytas klausimas dėl efektyvesnio transporto srautų Baltijos prospekte ir Šilutės bei Vilniaus plentuose paskirstymo sėkmingai sprendžiamas ir neabejojame, kad atnaujinta sankryža susisiekimą uostamiestyje padarys dar saugesnį, greitesnį, patogesnį ir labiau draugišką aplinkai“, – teigia Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius S. Budinas.

Projekte pėstiesiems numatyta įrengti keturias požemines perėjas po Baltijos prospektu ir Šilutės plentu. Taip pat bus atnaujinami rekonstruojamoje dalyje esantys viadukai per geležinkelį, modernizuojami inžineriniai tinklai – apšvietimo, ryšių, vandentiekio ir nuotekų sistemos.

Baltijos prospekto ir Šilutės bei Vilniaus plentų sankryžos pertvarkymo perspektyvas 2017 m. vasarą įvertino specialistai. Estakados statybai rytų–vakarų kryptis pasirinkta atlikus transporto srautų modeliavimą.

Sankryžos rekonstrukcijos projektavimo darbai bus atlikti per 9 mėnesius, tad kitų metų antroje pusėje, jei viskas vyks sklandžiai, tikimasi pradėti rekonstrukcijos darbus. UAB „Kelprojektas“ vėliau prižiūrės ir projekto vykdymą. Projektavimo darbų vertė – 588 931,20 Eur.

GALERIJA

  • Klaipėdoje prasideda estakados projektavimo darbai
  • Klaipėdoje prasideda estakados projektavimo darbai
  • Klaipėdoje prasideda estakados projektavimo darbai
  • Klaipėdoje prasideda estakados projektavimo darbai
Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Anonimas

Klaipėdiečiai savo pinigais rermia ir sprendžia Kauno-Vilniaus gyventojų problemas. Atvažiuoti iš šių miestų į Klaipėdą ar Palangą galima užsimerkus, - taip lengva ir paprasta. Tik klaipėdiečių gyvenimas iš prasto tapo katastrofa. Jakų žiede buvusios spūstys tapo kamščiais. Jauni žmonės gyvenantys priemiesčiuose sunkiai pakliūva š miestą. žodžiu, reveransas kam tik norui, bet ne klaipėdiečiams. Gal dėl to, kad Kelprojektas yra Kauno įmonė, kuriai ta Klaipėda dzin?

Future

Ar čia varžybos, kas kvaliau pasisakys? Sankryža yra probleminė, sprendimai yra, belieka įgyvendinti.

:)

Ka radot pinigu kur nukosit, o uzkart padaryt nebuvo kaip, klounai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS