Klaipėdos savivaldybė rengiasi atsisakyti pirkti istorinį pašto pastatą | kl.lt

KLAIPĖDOS SAVIVALDYBĖ RENGIASI ATSISAKYTI PIRKTI ISTORINĮ PAŠTO PASTATĄ

  • 13

Klaipėdos miesto savivaldybė rengiasi atsisakyti įsigyti istorinį pašto pastatą senamiestyje, antradienį rašo „Lietuvos žinios“.

Uostamiesčio savivaldybės administracija siūlo miesto tarybai atšaukti sprendimą pirkti šias patalpas, joms įsigyti buvo numatyti 87 tūkst. eurų.

„Pašto skyrių AB Lietuvos paštas uždarė praėjusių metų pavasarį. Buvo apsispręsta tas patalpas pirkti, panaudoti turizmui, edukacijai, tačiau valstybės bendrovė iki šiol nesugebėjo pateikti savivaldybei jokio konkretaus pardavimo pasiūlymo. Biudžete buvo numatyti pinigai, juos galėjome panaudoti kad ir darželiams remontuoti", – dienraščiui sakė savivaldybės Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis.

Anot savivaldybės, patalpas parduoti anksčiau ketinusi Lietuvos pašto vadovybė vasarą pasiūlė jai pastatą nuomotis už 750 eurų per mėnesį.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Hmm..

Parduodamas - neparduodamas o pas mus Klaipėdoje yra nerašyta visuomenės apgaudinėjimo taisyklė: sakoma viena - daroma visai kas kita.O kiek tokių objektu kurių NEBENORĖJO PARDUOTI jau yra prakalti kelis kartus tai niekas nesugaudys.Tik buvusio Baltijos kinoteatro niekas neparduoda.Laukia kol galutinai be pėdsako išnyks o paskui senamiesčio širdy pastatys stiklo betono dėžę

kažin?

Ar virš šio pašto ne toks politikas, rašytojas ir psichologas iš "Č" raidės gyvena?

> tam Dievui

kam tie kliedesiai, taigi aiskiai parasyta PASTAS NEBENORI PARDUOTI, tai kaip kazkas turi pirkti jei daiktas neparduodamas :DDD
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS