Į žygį – ieškoti dingusio klaipėdiečio | kl.lt

Į ŽYGĮ – IEŠKOTI DINGUSIO KLAIPĖDIEČIO

Antradienį prieš pietus prie šiaurinio molo rinkosi be žinios dingusio 20-mečio Pauliaus Žutauto giminaičiai, draugai ir į prašymą padėti ieškant vaikino atsiliepę klaipėdiečiai.

Rado vaikino striukę

"Gyvo jo rasti jau nebesitikime. Penktadienį Melnragėje, ant jūros kranto, radome bangų išplautą vieną Pauliaus batą, apraizgytą jūros žolių. Ant molo buvo palikta jo striukė. Veikiausiai jis pats ją ten paliko. Kol kas daugiau jokių žinių. Pareigūnai mums jokių žinių neteikia, nes tai yra ikiteisminio tyrimo duomenys. Mes patys jiems kaskart pranešame, ką nuveikėme, – pasakojo dingusiojo pusbrolis Julius. – Norime kuo greičiau rasti kūną, kad būtų galima su Pauliumi atsisveikinti. Labai sunku išgyventi šį laiką, niekam nelinkėčiau."

Antradienį apie 11 val. Melnragėje, automobilių aikštelėje prie šiaurinio molo, rinkosi jauni žmonės. Tai buvo P.Žutauto brolis, pusbrolis, bendri draugai ir visiškai dingusiojo nepažinojusieji.

Pirmadienį tokiose pat paieškose dalyvavo apie dvi dešimtis žmonių. Vakar į paieškas susirinko mažesnis būrelis.

Padėti atėjo ir nepažįstami

"Nesu pririštas prie darbo vietos, turiu šiek tiek laiko. Paskaičiau "Klaipėdos" interneto portale apie ketinimą toliau ieškoti to vaikino ir nusprendžiau prisidėti. Tai, kas atsitiko, yra tikra nelaimė. Net jei nepažįsti tų žmonių, turi pagelbėti", – kalbėjo prie jaunuolių prisidėjęs vyras.

Audringos jūros bangos tądien kai kuriose vietose siekė kopas.

Pabendravę su gelbėtojais jaunuoliai suprato, kad jūros srovės kūną gali išnešti į pajūrį už kelių ar net kelių dešimčių kilometrų nuo šiaurinio molo, kur,  manoma, vaikinas galėjo įšokti į jūrą.

Gali būti, kad srovės kūną nunešė į Latvijos pusę.

Todėl ieškantieji susiskirstė grupėmis po kelis ir ėmėsi vaikštinėti pakrante.

Toliausiai – į Šventosios pajūrį nuvažiavo keli vaikinai. Jie ketino išžvalgyti pajūrį iki Palangos ir dar toliau.

Kita grupė nuskubėjo į Karklę, čia jaunuoliai pasidalijo pusiau, vieni pasuko Palangos link, kiti nuėjo į Klaipėdos pusę.

Psichologo pagalbos nepakako

Dingusiojo pusbrolis teigė, kad dabar nėra kitos išeities, kaip ieškoti P.Žutauto vaikštinėjant pajūriu ir tikintis, kad bangos išplaus kūną.

Jauni žmonės ketino nueiti visą pakrantę iki pat Latvijos sienos, pailsėti ir dar kartą pakartoti tą patį kelią.

"Jam pernelyg daug visko susidėjo, jis patyrė labai didelį sukrėtimą ir nesugebėjo su juo susitvarkyti. Psichologė, pas kurią lankėsi, nesugebėjo jo nuraminti. Matyt, reikėjo ko kito, – prasitarė dingusiojo giminaitis. – Kiekvieną dieną susirenkame ir būname visi kartu, laukiame žinių, tariamės, ką galime patys padaryti. Tai labai sunkus laikas. Jei pavyktų rasti kūną, galbūt atsisveikinus palengvėtų."

Antradienį iki pavakarės jaunuolio paieškos buvo bevaisės. Artimieji ketina nenuleisti rankų ir toliau ieškoti kitomis dienomis.

GALERIJA

  • Į žygį – ieškoti dingusio klaipėdiečio
  • Į žygį – ieškoti dingusio klaipėdiečio
  • Į žygį – ieškoti dingusio klaipėdiečio
  • Į žygį – ieškoti dingusio klaipėdiečio
  • Į žygį – ieškoti dingusio klaipėdiečio
  • Į žygį – ieškoti dingusio klaipėdiečio
  • Į žygį – ieškoti dingusio klaipėdiečio
Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Baltijos

Gyvenu irgi Baltijos prospekte ir daug kartu esu mates ta vaikina mazoj norfoj, dabar zinau kad jis buvo Paulius, Nors jo nezinojau tik maciau, man labai gaila jo ir kad taip isejo, stiprybes artimiesiems.

Gimines nenori viesumo.

Juk bumerangas grista.pragare tam degradui vieta.

O kur

Naujiena apie mediku isvarita vargsa vaikina kuriam nesuteike pagalbos .kodel nerasot kad medikai kalti .nepagulde aklo ligoto.o sendien vaikinas mire paliko ta supi....... lietuvos biurokratija .ilsekis edvinai ramybeje.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS