Klaipėdoje vagys miega mažiau nei jų aukos | kl.lt

KLAIPĖDOJE VAGYS MIEGA MAŽIAU NEI JŲ AUKOS

Savaitė keliems klaipėdiečiams prasidėjo nemaloniomis staigmenomis.

Žmonės neteko asmeninių daiktų, seniai sutaupytų pinigų bei vertybių.

Pirmadienį, prieš 13 val., namo į butą Taikos pr. parėjęs 26 metų vaikinas rado sulaužytą durų spyną. Įžengęs į butą jaunuolis svetainėje pamatė išnešti paruoštus savo daiktus.

Bute buvo nepažįstamas vyras. Vagis bandė išsiveržti ir pabėgti, bet jaunas vyras suraitė jį ir perdavė pareigūnams. Paaiškėjo, kad įtariamasis – 40-metis ne kartą teistas asmuo. Jis uždarytas į areštinę.

Nukentėjusysis skaičiuoja, kokių patyrė nuostolių.

Panašu, kad pareigūnams nebus sunku nustatyti ir kitą įtariamąjį vagyste, kuris galėjo pagrobti nemenką pagyvenusio žmogaus sutaupytą pinigų sumą.

Balandžio 16 d., prieš vidurdienį, 91 metų Aušrinės gatvės gyventojas savo namo rūsyje rado išplėštą seifą.

Pirmiausiai senolis pasigedo seifo rakto, tada apžiūrėjo metalinę spintą ir pamatė, kad išpjauta jos nugarinė dalis. Viduje nebebuvo dėžutės, kurioje šeimininkas laikė 3,5 tūkst. eurų.

Policininkus išsikvietęs pensininkas prisiminė paskutinį kartą santaupas perskaičiavęs ir į seifą padėjęs dar 2013 metais.

Kadangi į namą įsilaužta nebuvo, pareiškėjas pamanė, kad pinigus galėjo pavogti laikinai pas jį gyvenęs vyras. Esą, jis žinojo, kad senolis santaupas laiko metalinėje spintoje. Šis gyventojas iš pensininko namų išsikraustė prieš savaitę.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienio vagys apšvarino butą Poilsio gatvės daugiabučiame name.

Čia gyvena 24 metų pora. Panašu, kad jaunuoliai nakčiai neužrakino durų, o vagys tuo pasinaudojo. Vėliau policininkams vaikinas ir mergina vardijo ko netekę: mobiliojo ryšio telefono, medžiaginės kuprinės, piniginės, kurioje buvo vairuotojo pažymėjimas, asmens tapatybės, banko, Europos sveikatos draudimo ir įvairios nuolaidų kortelės, 30 eurų grynaisiais, buteliuko kvepalų.

Iš merginos piniginės dingo jos asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, banko ir įvairios nuolaidų kortelės, keturi kvepalų buteliukai. Nukentėjusioji pasigedo ir buto rakto.

Vagis, matyt, turėjo laiko, nes iššlavė ir šaldytuvą, dingo padažai ir koldūnai.

Naktį į antradienį 31 metų klaipėdietis buvo apvogtas viename Sulupės gatvės daugiabučių namų.

Pasirodo, vyras vakare lankėsi kazino, kur girtavo ir linksminosi bei susipažino su moterimi. Ji parsivedė įkaušusį, kur kas jaunesnį vyrą į savo namus, kur jis netrukus užmigo, o pabudęs pamatė, kad jo švarko kišenė perpjauta. Iš jos dingo piniginė su skirtingų valstybių pinigais.

Vyras paskambino į policiją ir pranešė praradęs 900 eurų, 1260 Lenkijos zlotų ir apie 2,5 tūkst. Danijos kronų.

Netrukus atvykę policininkai sulaikė 47 metų bute buvusią moterį. Ji turėjo 360 eurų ir 40 zlotų, tai verčia manyti, kad pinigus galėjo pagrobti ši moteris.

Policininkai sulaikė įtariamąją ir uždarė ją į areštinę.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS