Našlaitę prostitucijai išnaudojusiems sugyventiniams – teismo kirtis | kl.lt

NAŠLAITĘ PROSTITUCIJAI IŠNAUDOJUSIEMS SUGYVENTINIAMS – TEISMO KIRTIS

Sugyventinių pora trečiadienį po pietų Klaipėdos apygardos teisme liejo ašaras – teismo sprendimu jie abu pasiųsti ne vieneriems metams už grotų. Pora pripažinta kalta išnaudojusi nepilnametę našlaitę prostitucijai ir prekiavusi narkotikais.

28-erių Valdemaras Pervakovas ir 20-metė Viktorija Pumputytė teismo salėje slėpė veidus ir jautėsi nejaukiai, sulaukę žurnalistų dėmesio.

Nukentėjusioji išklausyti nuosprendžio neatėjo.

Sugyventiniai į teisingumo nemalonę pakliuvo, kai priėmė į savo namus vaikų namuose augusią mergaitę nusprendė pasipelnyti ją padarydami prostitute.

Pasak teismo nuosprendžio, jie įkalbėjo savo draugę teikti lytines paslaugas, apie tai klientams pranešdavo skelbimais įvairiuose pažinčių portaluose.

Sugyventiniai mergaitei išnuomojo didesnio ploto butą, kuriame vienas kambarių buvo naudojamas susitikimams su klientais. Be to, jie nupirko merginai kompiuterį, kuriuo buvo susisiekiama su paslaugų trokštančiais vyrais.

V.Pumputytė susirašinėdama su potencialiais klientais, sąvadavo, organizavo ir vadovavo prostitucijai, pora bendrai kontroliavo iš prostitucijos gaunamas pajamas. Už oralinį seksą jie imdavo 30 eurų, o tradicinį – 50 eurų.

Kaltinamieji nepripažino kaltės, aiškino, nežinoję, kuo verčiasi jų įnamė.

Teismo posėdžių metu nukentėjusioji pasakojo vykdžiusi ją priglaudusių draugų nurodymus, nes bijojo, kad sugyventiniai įvykdys grasinimus.

Kai tik pasitaikė proga, mergaitė nuo sąvadautojų pabėgo ir kreipėsi pagalbos.

Be to, sugyventiniai buvo pričiupti, kai už 60 eurų nepilnametei pardavė 10 psichotropinio poveikio tablečių. Jų namuose pareigūnai aptiko daugiau šių kvaišalų.

V.Pumputytei skirta trejų, jos sugyventiniui V.Pervakovui – penkerių metų laisvės atėmimo bausmė.

Išnaudotos mergaitės naudai iš kaltininkų priteista 10 tūkst. eurų patirtai neturtinei žalai atlyginti.

Šį teismo sprendimą nuteistieji dar gali apskųsti, iki nuosprendžio įsiteisėjimo jie liko laisvėje.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Žmegeliis žmogeliui

Žmogelis, tai taip, ten visi nekalti sėdi gi.. :)

X-Y

Taip apie M...... V.......

X

Cia apie M..... eina kalba?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS