Sulaikyti dar du pinigus iš senjorų vilioję asmenys | kl.lt

SULAIKYTI DAR DU PINIGUS IŠ SENJORŲ VILIOJĘ ASMENYS

  • 6

Klaipėdos apskr. vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nustatė ir sulaikė  du sukčiavimu įtariamus asmenis, kurie galimai panaudoję apgaulę, iš senyvo amžiaus asmenų išviliojo nemažas pinigų sumas.

Praėjusią savaitę, sausio 17 ir 18 dienomis į pareigūnus kreipėsi dvi klaipėdietės sulaukusios iš pradžių skambučių, o vėliau ir tariamos „ekspertės“ vizitų į namus. 82 m. Debreceno g. gyventoja tariamai pinigų tikrintojai atidavė 3630 eurų, o 76 m. Gedminų g. gyvenanti moteris, patikėjusi pasakojimu apie neva turimus netikrus pinigų banknotus, atidavė 4100 eurų. Abi senjorės pareigūnams nurodė, jog pinigus galimai paėmė jauna, liekna, apie 30 m., šviesiaplaukė moteris. Bendradarbiaujant kartu su Kauno AVPK  pareigūnais, netrukus buvo nustatyta, jog senyvo amžiaus klaipėdiečių pinigus paėmė 1987 m. gimusi, neteista, tačiau administracine tvarka ne kartą bausta moteris. Pati moteris neneigia paėmusi pinigus. Kadangi moteris neteista bei yra mažamečių vaikų motina, jai paskirta lengvesnė už suėmimą kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei nuolatinis registravimasis policijos įstaigoje.

Dar vienas galimai iš senukų apgaule pinigus pasisavinęs vyras sulaikytas Klaipėdos apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams bendradarbiaujant kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais. 1990 m. gimęs, daugybę kartų už vagystes, plėšimą, sukčiavimus bei smurtą artimoje aplinkoje teistas vyras įtariamas galimai apgavęs septynis senyvo amžiaus asmenis, iš kurių du gyvena Palangoje, keturi -  Klaipėdos mieste bei vienas -  Gargžduose.

Įtariama, jog dar 2017 m. lapkričio mėn. įtariamojo bendrininkui telefonu paskambinus Šilutėje gyvenančiai 1945 m. gimusiai moteriai ir nurodžius, jog ši už komunalines paslaugas atsiskaičiusi netikromis pinigų kupiūromis, pas senjorę atėjo tariamu „Šilutės seniūnijos darbuotoju“ prisistatęs vyras, kuris ketino išvilioti iš jos pinigų, tačiau paaiškėjus, jog moteris grynųjų neturi, įtariamasis nepatingėjo jos atvežti net iki uostamiesčio bankomato, kad ši paimtų pinigus, tuomet, galimai paėmęs 3000 eurų, vyras pasišalino. Dar viena moteris nuo šio vyro galimai nukentėjo jau 2017 m. gruodžio 15 d. taip pat į laidinį telefoną sulaukusi skambučio apie neva turimus padirbtus pinigus – šįkart 80-metė moteris tariamam „ekspertui“ atidavė 6500 eurų.

1990 m. gimęs vyras šiuo metu yra suimtas trims mėnesiams.

Policijos pareigūnai dar kartą primena, jog nei seniūnijų darbuotojai, nei socialiniai darbuotojai nei policijos pareigūnai į gyventojų namus neateina ir grynųjų pinigų netikriną, taip pat niekuomet neprašo atskleisti elektroninės bankininkystės duomenų ir prisijungimo kodų. Saugokite savo asmens duomenis ir santaupas, nepasitikėti nepažįstamais asmenimis.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Anonimas

Rasot : kad policijos pareigunai neateina i namus ir netikrina pinigu.Tai cia yra melas !!!!!! Pries keleta metu pas mane atejo pareigunai i namus ir tikrino ir pinigus ir visa buta,dare krata,tik bl*t pats esu durnas kad atidariau jiems duris,nes buvo su civiline apranga,o as laukiau kaip tik to metu kitu zmoniu ir ileidau.Padare krata tikri pareigunai tik bl* t neparode kratos orderio.O ka as galejau padaryr,neisvarysiu,as vienas namie su zmona ir vaiku,o ju 3.Tai kad autorius straipsnio ziurekyt ka rasot

Irena

sitie jaunikliai vienadieniai jeigu jie gauna kazkiek pajamu tuoj prabaliavoja isleidzia narkotikams savo pasilinksminimams ir gyvena is savo tevu ar seneliu jie stengiasi taupyti nes kas jiems duos duonos kasni vaikai anukai ar svetimi zmones ar jus pienburniai norit kad senjorai eitu ubagauti it sedetu prie baznycios cia ju santaupos ju gyvenimas ziopliai.jus

Moteris - Tam ''po velnių'' ir ''klientui''

NE IŠ TOKIŲ CINIZMO KUPINŲ ŽMONIŲ SULAUKSI ATJAUTOS. JŪS NESUVOKIATE KAD SENJORAI SUTAUPO TAS DIDELES SUMAS PER ILGUS DEŠIMTMEČIUS, PROTINGI ŽMONĖS TAUPO SAVO SAUGESNIAI ATEIČIAI, JUK SU AMŽIUMI DIDĖJA IŠLAIDOS GYDYMUI, VAISTAMS. TOKIE SENJORAI KURIE SUSITAUPO NEBUS NAŠTA SAVO VAIKAMS IR GIMINAIČIAMS.O JŪS, PAGIEŽINGI DAR DAROTE PAJUOKĄ...;( TIESIOG SENJORAI BŪDAMI PER GERI PER DAU PASITIKI.... JUK VOGTI IŠ SENOLIO KOKIAM REIKIA BŪTI ŽEMOS MORALĖS, TAI LYG VOGTUM IŠ SAVO SENELIO AR MOČIUTĖS, KURIE YRA VISAPUSIŠKAI SILPNI. NORIU LABAI PADĖKOTI POLICIJAI KAD SURADO SUKČIUS, JŪS VĖL GRĄŽINOTE APGAUTIEMS SENJORAMS ŠVIESĄ IR SAUGUMĄ Į NAMUS....BŪKIME BUDRŪS IR PRIŽIŪRĖKIME VIENIŠUS KAIMYNUS, KURIE NETURI SAVO GIMINAIČIŲ.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS