M. Trintignant Vilniuje nužudęs atlikėjas B. Cantat siutina prancūzus | kl.lt

M. TRINTIGNANT VILNIUJE NUŽUDĘS ATLIKĖJAS B. CANTAT SIUTINA PRANCŪZUS

  • 2

Praėjus beveik 15 metų nuo Vilniuje savo draugei Marie Trintignant suduotų mirtinų smūgių, prancūzų atlikėjas Bertrand'as Cantat mėgina sugrįžti į muzikos sceną - ir sulaukia audringų protestų.

Iki ketvirtadienį turinčio prasidėti jo koncertinio turo daugiau kaip 63 tūkst. žmonių pasirašė peticiją internete prieš planuojamą beveik 54-erių B. Cantat pasirodymą Normandijoje.

„Kas stato Bertrand'ą Cantat į prožektorių šviesą, tas subanalina smurtą prieš moteris ir tyliai jam pritaria“, - teigiama peticijoje. Peticijos iniciatoriai atkreipia dėmesį ir į naujus pranešimus, kad B. Cantat savo buvusią žmoną smurto ekscesais privedė prie savižudybės.

B. Cantat devintajame dešimtmetyje išgarsėjo kaip roko grupės „Noir Desir“ vokalistas. 2003 metų liepą stipriai nuo alkoholio apsvaigęs atlikėjas viename Vilniaus viešbučių susiginčijo su drauge, populiaria prancūzų aktore M. Trintignant, ir ją mirtinai sumušė. Dėl nužudymo jis buvo nuteistas aštuonerius metus kalėti, o 2007-aisiais, atlikęs daugiau kaip pusę bausmė, dėl gero elgesio ankščiau laiko išėjo į laisvę.

Nauji kaltinimai dėl B. Cantat smurto prieš buvusią žmoną Kristiną Rady pasigirdo prieš pasirodant pirmajam jo soliniam albumui „Amor Fati“ gruodį. Savo turo metu B. Cantat planuoja surengti apie 40 koncertų.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

ne ir ne

nevykėlis, tikras mėšlas

vvvv

Sumautas meslo gabalas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS