Projektą „Šokiai ant ledo“ aplankys įžymi rusų choreografė | kl.lt

PROJEKTĄ „ŠOKIAI ANT LEDO“ APLANKYS ĮŽYMI RUSŲ CHOREOGRAFĖ

  • 1

Specialiai į LNK projektą „Šokiai ant ledo“ šį sekmadienį iš Maskvos atvyksta garsi Rusijos čiuožimo trenerė bei buvusi čiuožėja Jelena Maslenikova. Garsioji Jelena šešerius metus buvo ledo šou „Ledynmetis“, vykstančio Rusijoje, pagrindinė choreografė ir scenaristė.

Specialiai į LNK projektą „Šokiai ant ledo“ šį sekmadienį iš Maskvos atvyksta garsi Rusijos čiuožimo trenerė bei buvusi čiuožėja Jelena Maslenikova. Garsioji Jelena šešerius metus buvo ledo šou „Ledynmetis“, vykstančio Rusijoje, pagrindinė choreografė ir scenaristė. Apie ledo projektus sukaupusi nemažai informacijos, Rusijos trenerė atvyksta įvertinti Lietuvos dalyvių sugebėjimus ir galimybes ant ledo.

LNK projekte teisėjavo ir jos auklėtiniai – Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko. Jelena Maslenikova šią porą treniravo nuo 1992 iki 2006 metų. Ji kūrė jiems varžybų ir parodomąsias programas, su kuriomis Povilo ir Margaritos pora iškovojo bronzos medalius Europos ir pasaulio čempionatuose, pasaulio Grand Prix etapų finaluose net tris kartus gavo bronzą, dalyvavo penkiose olimpinėse žaidynėse bei 2002 metais Salt Lake Sičio olipmiadoje užėmė 5 vietą.

Taip pat garsi Lietuvos čiuožėjų pora 2012 metais triumfavo Rusijos projekte „Ledynmetis. Profesionalų taurė“. Šiame projekte varžėsi garsūs čiuožimo profesionalai, kiekvieną kartą ruošdami pasirodymus su kitu partneriu. Povilas tapo geriausiu čiuožėju vyru, o Margarita – geriausia čiuožėja moterimi. Šio projekto metu porą pastebėjo ir garsūs kino režisieriai.

Jelenos Maslenikovos dukra, žinoma rusų aktorė Valerija Lanskaja su dailiojo čiuožimo žvaigžde Aleksejumi Jagudinu dalyvavo televizijos projekte „Ledynmetis“. Taip pat garsios choreografės ir teisėjos dukra Valerija ledo spektaklyje „Liepsnojantis ledas“ šoko kartu su LNK šou dalyvaujančiu profesionaliu čiuožėju Aidu Rekliu.

Objektyvus ir nešališkas Jelenos Maslenikovos vertinimas „Šokių ant ledo“ dalyviams sekmadienį, tiesioginio eterio metu iš „Akropolio“ 19.30 val. per LNK.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

vt

Ar LNK gali ką nors sukurti orginalaus? Ar ilgai šis kanalas bus persismelkęs rusiška dvasia? Labai jau atsiduoda Rusija.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS