Televizijos stilistė atskleidė darbo su J. Jurkute-Širvaite subtilybes | kl.lt

TELEVIZIJOS STILISTĖ ATSKLEIDĖ DARBO SU J. JURKUTE-ŠIRVAITE SUBTILYBES

  • 10

Muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ dėmesio centre – ne tik ypatingi šeimyniniai duetai, bet ir laidos vedėjų pora. Žiūrovus stebina ne tik laidos vedėjo amplua debiutuojantis Martynas Levickis, bet ir po pertraukos į televizijos eterį sugrįžusi Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Šį kartą žiūrovus ji džiugina ir kaskart skirtingais įvaizdžiais.

„Dar per pirmąjį susitikimą Jurgita pasakė, kad nori žengti koja kojon su mada. Aukštakulniai bei pūstos suknelės, greičiausiai, kartu su motinyste, liko spintoje. Norisi, kad ant scenos drabužiai atskleistų ir tikrąją Jurgitos asmenybę – įvairią, tačiau visuomet ypatingą. Dėl to vieną kartą jai puikiai tinka princesiškas, o kitą – visiškai klasikinis įvaizdis“, – atskleidė stilistė Olga Filatrova Kontrimienė.

Įvaizdžio kūrėja džiaugiasi Jurgitos, kaip vedėjos, įvairialypiškumu. „Galima įsivaizduoti, kad scenos žvaigždės turi gausybę pageidavimų, tačiau viena svarbių mano darbo dalių – atskleisti žmogaus charakterį.  Jurgita – skirtinga ir nenuspėjama, todėl kas kartą galime žaisti skirtingais įvaizdžiais ar detalėmis. Su ja dirbame ne pirmąjį sykį ir kiekvienas jų – tikras malonumas“, – pasakojo stilistė.

Nuoširdumu pavergiantis muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

GALERIJA

  • Televizijos stilistė atskleidė darbo su J. Jurkute-Širvaite subtilybes
  • Televizijos stilistė atskleidė darbo su J. Jurkute-Širvaite subtilybes
  • Televizijos stilistė atskleidė darbo su J. Jurkute-Širvaite subtilybes
  • Televizijos stilistė atskleidė darbo su J. Jurkute-Širvaite subtilybes
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Krista

Žiauru skaityt ir tokią matyt. Tuštuma tikra......

Kauno Dienos žurnalistams ir redaktoriams

Kodėl įsikandote tą vieną žodį "atskleidė"? Atrodo, kad viskas buvo devyniais užraktais užrakinta, o paskui - va, ėmė ir atskleidė pagaliau! Ir gėlių auginimo subtilybės, ir dar visokie dalykai - viskas buvo paslėpta, o dabar atskleidė! Neskurdinkite lietuvių kalbos, negi nėra kitų žodžių!

Plungiske.

Neturiu ko pavydeti.Visada ja zavejosi musu seima.Visi rubai ,sukuosenos tiko .Buvo grazuole.O dabar sie rubai tai nepuosia ir nedaro elegantiska.O ir figurele kaip badavusios .Jurgita pasiziurek i save ir keiskis.Mylime ir norime matyti elegantiska ponia.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS