Vėžiu sergantis Stano dėkoja už palaikymą: bet kokį skausmą galima iškęsti | kl.lt

VĖŽIU SERGANTIS STANO DĖKOJA UŽ PALAIKYMĄ: BET KOKĮ SKAUSMĄ GALIMA IŠKĘSTI

  • 7

Penktadienį dainininkas ir kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano paskelbė, kad daugiau nei prieš pusmetį sužinojo liūdną medikų diagnozę – jis serga vėžiu. Žinomas vyras per savaitgalį sulaukė tiek palaikymo žodžių, kad nustebo net pats.

"Tai ką, draugai. Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad Jūsų pas mane tiek daug, net 17 tūkstančių. Galėčiau pasakyti, kad jaučiuosi labai dėkingas, bet tie žodžiai, žodžiai... Geriau papasakosiu, kas nutiko per pastarąsias dienas ir galbūt tai paaiškins daugiau", – sekmadienį socialiniame tinkle "Facebook" rašė muzikantas. Anot jo, jis sulaukė laiškų šimtais iš žmonių, kuriems likimas skyrė panašius išbandymus.

"Vieni patys serga, kiti rūpinasi sergančiais vaikais ar artimaisiais ir visus šiuos laiškus vienija bendra mintis – galima išgyventi bet kokį skausmą, jei gali juo pasidalinti, arba tiesiog pasipasakoti. Realiai istorija, kuria pasidalinau socialiniame tinkle, tai – vieno žmogaus, Stano pasakojimas, niekuo nesiskiriantis nuo kitų, panašaus likimo žmonių pasakojimų. Ypatinga šią istoriją padarėte Jūs komentuodami, dalindamiesi, "laikindami" ir nelikdami abejingais. Jūs ne vien man linkėjote sveikatos ir stiprybės, bet ir visiems su panašia liga susiduriantiems žmonėms. Jūsų dėka geriau pasijautė tūkstančiai", – rašė žinomas vyras. Jis teigė, kad dabar jo sveikata yra tikrai puiki, jaudintis neverta. "Nemeluoju. Ir labai panašu, kad viskas bus gerai", – šypsosi vyras.

Šis padėkos laiškas iki pirmadienio ryto virtualioje erdvėje sulaukė beveik 640 patiktukų. Žinia, kad dainininkas serga vėžiu, virtualioje erdvėje buvo pasidalinta beveik 2 tūkst. kartų. Ji sulaukė 17 tūkst. patiktukų ir 2,6 tūkst. komentarų.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Jonas

Sveiki visiems. Patarmas __ siaures miestelyje salia senuku yra rusu knigynas.. Rekomenduoju nupirkti knyga. RAK ( vezys ) autorius IVAN NEVAUMAKIN . visos bedos bus pamirstos Bukite sveiki..

Močiutė

Linkiu sveikatos,sėkmės kūryboje,optimizmo ir užauginti vaikučius

Linkiu

greiciau pasveikti!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS