Kas gresia pamokas į apsilankymus prekybos centre iškeičiantiems vaikams? | kl.lt

KAS GRESIA PAMOKAS Į APSILANKYMUS PREKYBOS CENTRE IŠKEIČIANTIEMS VAIKAMS?

  • 2

Mokinius, kurie pamokas iškeičia į apsilankymus prekybos centre ar kitose viešose vietose, policija teigia surandanti gana greitai.

„Pavyzdžiui, yra vieta, kur prieinamas nemokamas internetas. Ten jie būriuojasi“, – sako Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato prevencijos poskyrio viršininkas Jevgenijus Liepis. J. Liepio teigimu, atsakyti už mokyklos nelankančius vaikus gali tekti ir jų tėvams ar globėjams, bet būna atvejų, kai prevencinės priemonės taikomos ir patiems vaikams.

Pasak policijos atstovo, policija informaciją gauna įvairiais būdais – neseniai prekybos centro apsaugos darbuotojai pranešė policijai, kad pamokų metu daug mokyklinio amžiaus vaikų lankosi prekybos centre. Gavusi tokią informaciją policija ją patikrina ir, jei reikia, įvertinusi situaciją taiko atsakomybę vaikams arba jų tėvams ar globėjams.

„[Tai] gali būti tėvų arba globėjų atsakomybės klausimas, jei nustatome, kad tėvai arba globėjai vengia leisti vaiką į mokyklą. Gali būti, kad tėvai arba globėjai savo elgesiu, savo gyvenimo būdu nesudaro sąlygų vaikui nueiti į mokyklą. Bet yra ir kita pusė. Tėvai gali būti pareigingi – kiekviena rytą išleidžia vaiką į mokyklą, palinki geros dienos, pabučiuoja į skruostą, tačiau vaikas keliauja ne į mokyklą“, – sako J. Liepis.

Kokia atsakomybė gresia tokiems vaikams arba jų tėvams ar globėjams, žiūrėkite įraše.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

lybersosines demokratijos grimasos

pirmiausiai susiko mokslo sistema , veliau - suteike vaikuciams visiska laisve , toliau ateme is tevu bet kokia grieztesne auklejimo ytaka vaikams ... priveise ant lietuvos ,,vaikuciu teisiu gyneju,,,MeeToo,, lezbiu ,sociologu ,psichologu ,na ir dar desimtis kitokiu iskrypusiu pridurku , Po to visa ta susara atsistoja ir pareiskia --jei vaikai vietoj mokyklos -y kuria juos tevai islydejo, - praleis laika skirta pamokom AKropoliuose --bausim tevus....manyciau arba naikinat pederastinius istatymus ir viska grazinat y pradine padety ...arba patys vaikucius uz rankeles paeme laikykit per pamokas ir neleiskit pabegt y prekybos centrus...

...

Tuoj ta seimo Š*** pakels triukšmą: "Policija vaikų saviraiškos teisę slopina!"

SUSIJUSIOS NAUJIENOS