Kitą savaitę sugrįš lietuviška vasara | kl.lt

KITĄ SAVAITĘ SUGRĮŠ LIETUVIŠKA VASARA

Nors po karščiausios vasaros dienos nušniokštusios liūtys šilumą gerokai sumažino, kitą savaitę termometrų stulpeliai vėl šoktelės į viršų. Tiesa, ne taip aukštai, temperatūra svyruos tarp 20–26 laipsnių. Apie tai LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė Judita Liukaitytė.

Sekmadienį trumpos liūtys numatomos daugelyje rajonų, bet daugiausiai jų bus rytinėje šalies pusėje. Pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas, jo greitis – apie 7–12 m/s., tik prie jūros jis gali būti smarkesnis. Temperatūra bus 18–23 laipsniai šilumos.

„Kita savaitė prasidės gražiais orais, nes pradeda stiprėti anticiklonas. Jau pirmadienį palis tik kai kur ir trumpai. Slėgis pradės dar labiau augti“, – prognozavo sinoptikė.

Pirmadienio naktį bus palankios sąlygos rūkui formuotis. Pūs vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Naktį atvės iki 10–15 laipsnių, dieną prognozuojama 19–24 laipsnių temperatūra.

Antradienį, trečiadienį anticiklonas dar labiau stiprės ir lietaus tikimybė bus nedidelė. Naktimis vėl bus palankios sąlygos rūkui formuotis. Vėjas bus nepastovios krypties, nestiprus. Temperatūra vėl po truputį pradės augti.

Antradienio naktį prognozuojama 9–14 laipsnių šiluma, trečiadienio – 11–16. Dienomis bus apie 20–26 laipsnius šilumos.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS