Seimo narys paviešino, kaip balsavo dėl M. Basčio | kl.lt

SEIMO NARYS PAVIEŠINO, KAIP BALSAVO DĖL M. BASČIO

  • 13

Seimo narys Justas Džiugelis feisbuko paskyroje paviešino savo balsavimo dėl apkaltos Mindaugui Basčiui biuletenį.  "Valstietis-žaliasis" ragina taip pasielgti ir kitus parlamentarus.

 

J. Džiugelis balsavo už apkaltą M. Basčiui.

"Mūsų šalis yra tarp Rytų ir Vakarų. Bandome vaduotis iš didžiosios kaimynės įtakos, bet akivaizdu, kad tai nėra taip paprasta. Mano asmeninė pozicija ir apsisprendimas akivaizdus - Vakarų erdvė, kur gerbiamas žmogus. O ne diktatoriški Rytai", - rašo jaunas politikas.

"Tad ir dėl proKremliškojo Basčio pašalinimo iš Seimo nedvejodamas balsavau „UŽ", - savo apsisprendimą paaiškina J.Džiugelis.

"Kviečiu ir kitus kolegas pasidalinti, kaip balsavo - atskirkime pelus nuo grudų", - ragina parlamentaras.

Seimui šiandien neužteko balsų panaikinti Konstitucijos pažeidimu ir priesaikos sulaužymu apkaltinto Seimo nario M. Basčio mandatą. 

GALERIJA

  • Justas Džiugelis
Rašyti komentarą
Komentarai (13)

...

Slaptas balsavimas (nenumatytas Konstitucijoj) yra tik teisė, o ne prievolė; kiekvienas LAISVAS savo nuomonę pareikšti viešai.

NA NA

teisingai padarė ,kad paviešino ,jei kiti paseks jų pavyzdžiu bus aišku ,kas buvo organizatorius visų šių intrigų prieš valstiečius ,tai pat kas davė tapkkinui nurodymą , organizuoti mitingą ,,,sėkmės ,manau ,kad tai landsberginių kgbistų provokacija ,prieš valstiečius ,jie negali be kraujo ,,,,

Parsidavelis

Tas narys, pasiviesines, nevertas seimuno vardo, baisiau , negu esantys sarase KGB''istu... su tokiu i zvalgyba neitume.....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS