Paspirtuku laigė iškrypėlis? | kl.lt

PASPIRTUKU LAIGĖ IŠKRYPĖLIS?

  • 11

Šeštadienį buvo gražus oras, taigi su mažais savo anūkais pavakare sumanėme nuvykti į Palangą.

Žmonių kurorte jau nemažai, nors viskas ir išknista, net centrinė Vytauto gatvė, tačiau poilsiauti norintiems lietuviams tai nė motais.

Pilna buvo ir J.Basanavičiaus gatvė. Daug ir pėsčiųjų, ir dviratininkų.

Tačiau mano ir kitų poilsiaujančiųjų dėmesį patraukė (nes ir negalėjo nepatraukti!) lėtai elektriniu paspirtuku važinėjęs ir praeivius atidžiai nužiūrinėjęs vyriškis. Jei jį taip apskritai galima pavadinti.

Ta jo transporto priemonė burzgė neįprastai garsiai, o pats vyriškis buvo apsimovęs tokiais ankštais šortais, kad buvo matyti visos "grožybės". Regis, tuoj kai kas išlįs pro kelnaičių apačią.

Tiksliau tai buvo net ne kelnaitės ir ne šortai, o veikiau sumažintas "triusikėlių" variantas. Tikras siaubo filmas!

Mūsų vaikučiai, pamatę tą veikėją, ėmė rodyti pirštais ir nesuprato, ką tas dėdė čia daro ir kodėl jis taip atrodo?

Teko dengti delnais anūkams akis, kad nematytų to, ko jiems dar nereikia matyti. Per anksti dar mažiesiems žvelgti į apnuogintas dėdės šlaunis.

Kaip paaiškinsi vaikams, kad tas "dėdė" yra visai ne dėdė, o kitų tokių pat ištvirkėlių dėmesio sau ieškantis pederastas?

Nesame nusiteikę prieš seksualines mažumas, ekshibicionistus ar šiaip netvarkingą lytinį gyvenimą gyvenančius žmones. Jiems tegalima pareikšti tik užuojautą. Tačiau vaikai turėtų būti apsaugoti nuo tokių vaizdų.

Baisiausia, kad tas "dėdė" apsukdavo tuo savo elektriniu paspirtuku ratą J.Basanavičiaus gatve ir vėl pasirodydavo jos pradžioje. Teko ir vėl vaikus dangstyti nuo to iškrypėliško vaizdo su dar ir bjauriai besivaipančiu nenormaliuoju.

Manau, jog tokiais šortais apsitempę veikėjai turėtų būti policijos įskaitoje, jų veikla turėtų būti kontroliuojama, nes niekas negali būti garantuotas, kad jie nepradės lįsti prie mažų vaikų.

Ir apskritai vyrai, apsimovę per trumpus šortus, turėtų būti baudžiami, kaip yra baudžiami ekshibicionistai. Tai yra administracinis nusižengimas.

Juk, pavyzdžiui, paprastai neleidžiama vairuoti neapsirengusiems žmonėms, reikalaujama, kad jie būtų su rūbais. Tad kodėl leidžiama vaikščioti vyrams, demonstruojantiems savo purvinas, spuoguotas ir plaukuotas kojas, kurios dažnai dar būna ir iškrypusios?

Nuo šortais apsitempusių veikėjų savo vaikus mamos turėtų saugoti ypač akylai. Jei jau vyriškos lyties individas tarsi moteris nori demonstruoti savo nuogas šlaunis, vadinasi, jis savyje turi įgimtą pederasto geną. Tokių reikia saugotis.

Nekalbu čia apie gėjus, kurie paprastai elgiasi rezervuotai ir socialiai. Kalbu apie pederastus, kurie yra patys tikriausi iškrypėliai. Reikia skirti šiuos dalykus ir neleisti realiems iškrypėliams kenkti mūsų visuomenei.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

cirko

,matome koki moli tos mamytes raizgo, taip kaip kadaise sakydavo labanakt vaikučiams vaikas atsiranda gandro prašimui, žiūrėk per langeli ir burk burka ką tau gandras sekančiu etapu atneš ,karsonas ant stogo, ir geroji feja bobutė .,kada baiksite juk jau net vaikai gimdo lietuvoj, 12 mečiai, ir ką tos mamytės čiulba ,teko matyti toki vaizdeli , molėtuose ežere dar senu laiku, atvažiavo delegacija iš demokratines vokietyjos ,mes žuvavome tik girdim juokas šukavimas bėga moteris ir vyrai iš autobuso ,nuogi tiesiai į ežera ten toliau pirtelė stovėjo tiesiai į ežera ir po to į pirtele šildytis ,nesuprantu aš tu dabartinių mamyčių tik krapšt jau viskas blogai, o ar ponia ne iš sekso vaikas atsirado, pas tamsta ., kuo bliauni, išradingumo nebus ,juk nuogas atėjau nuogas ir išėisiu po visko, juk yra pasakyta tos labiausiai, verkia bet į miška ,

Lol

Tokius straipsnius deda. Močiut atvyk į vokietiją. Bendruose pliažuose kas nors tas nuogi deginas. Miesto parkuose gali nusirengti ir degintis bet kur. Visose saunose tik nuogi. Nėra jokių vyrų ir moterų atskirai - visos bendros..sporto klubo sauna, vandens parko (kur dieve daug vaikų) - visi nuogi

gerulis

o kur du policininkai geruliai,kurie galetu sugaudyti paspirtuko soperi!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS