V. Putinas padėkojo D. Trumpui už pagalbą sužlugdant galimas atakas | kl.lt

V. PUTINAS PADĖKOJO D. TRUMPUI UŽ PAGALBĄ SUŽLUGDANT GALIMAS ATAKAS

  • 12

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas padėkojo Jungtinių Valstijų vadovui Donaldui Trumpui (Donaldui Trampui) už Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) pagalbą sužlugdant galimai planuotus išpuolius Sankt Peterburge, sekmadienį pranešė Kremlius.

Anot pranešimo, V. Putinas telefonu pasikalbėjo su D. Trumpu, kad jam padėkotų už CŽV suteiktą informaciją, kuri leido Federalinės saugumo tarnybos DSB agentams išardyti grupuotės „Islamo valstybė“ kovotojų kuopelę. Rusijos teisėsauga teigia, kad šie kovotojai planavo šeštadienį įvykdyti savižudžių atakas.

Penktadienį FSB paskelbė sulaikiusi septynis įtariamus užpuolikus ir nurodė, kad jie planavo žudyti civilius masinio susibūrimo vietose.

Anot FSB, policija konfiskavo „didelį sprogstamųjų medžiagų kiekį bomboms gaminti, automatinius ginklus, šovinius ir ekstremistinę literatūrą“.

Tarnybos vadovas Aleksandras Bortnikovas antradienį sakė, kad iš Sirijos į Rusiją gali grįžti džihadistai, ypač artėjant 2018-ųjų prezidento rinkimams ir pasaulio futbolo čempionatui.

Rusijoje pastaraisiais metais buvo įvykdyti keli išpuoliai, įskaitant balandžio mėnesio ataką Sankt Petersburge, kuri nusinešė 14 gyvybių.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Nunu

Noretu pasiusti tai ir pasiustu

Cha cha cha

Tai puikus pavyzdys, akivaizdžiai parodantis kuo skiriasi vakarietiškas mąstymas nuo rusiško: Trumpas perspėjo Putiną dėl galimos teroristinės atakos Rusijoje, tuo tarpu jei galėtų, Putinas pats pasiųstų savo banditus į Ameriką teroro aktams.

Kęstas

Žiūrėk, tu gali metų metus Copy-paste vieną ir tą patį, visiems įgrįsdamas, aš irgi galiu. Gal suprasi, kad taip elgtis nėra išmintinga.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS