Indijoje per gaisrą pirotechnikos priemonių fabrike žuvo devyni darbininkai | kl.lt

INDIJOJE PER GAISRĄ PIROTECHNIKOS PRIEMONIŲ FABRIKE ŽUVO DEVYNI DARBININKAI

  • 0

Pietų Indijoje viename pirotechnikos priemonių fabrike trečiadienį įvykus galingam sprogimui ir kilus gaisrui žuvo devyni į darbą ką tik atėję darbininkai, pranešė policija.

Liepsnos Telanganos valstijos Varangalo rajone esantį fabriką apėmė maždaug 11 val. vietos (8 val. 30 min. Lietuvos) laiku, netrukus po darbininkų atėjimo, sakė vienas vietos policijos pareigūnas.

„Suskaičiavome devynis lavonus. Dar keturi žmonės yra sužeisti ir gydomi“, – naujienų agentūrai AFP sakė policijos atstovas Mohana Krishna (Mohana Krišna).

Nuotraukose iš įvykio vietos matyti tiršti juodi dūmai, kylantys iš fabriko teritorijos, ir per sprogimą išversti vieni jo vartai.

Ugniagesiai stengėsi slopinti liepsnas ir gelbėti viduje įstrigusius žmones, bet kai pasiekė aukas, kai kurios jų jau buvo apdegusios neatpažįstamai.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad sprogimą tikriausiai sukėlė trumpasis jungimas.

Indijoje nelaimingi atsitikimai darbo vietose dėl prastų saugumo standartų ir taisyklių nesilaikymo yra įprastas reiškinys.

Sausį 17 darbininkų žuvo per gaisrą plastiko gamykloje Delyje, o lapkričio mėnesį 13 žmonių žuvo per panašų incidentą šalies šiaurėje esančiame Ludhijanos mieste.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS