Vokietijoje vyras autobuse peiliu puolė žmones, yra sužeistųjų | kl.lt

VOKIETIJOJE VYRAS AUTOBUSE PEILIU PUOLĖ ŽMONES, YRA SUŽEISTŲJŲ

  • 4

Šiaurės Vokietijoje keliolika žmonių penktadienį buvo sužeisti per peiliu ginkluoto vyro išpuolį autobuse, pranešė policija ir incidento liudininkai.

Išpuolis buvo įvykdytas žmonių pilname autobuse, važiavusiame link Travemiundės – populiaraus pajūrio kurorto šalia Liubeko miesto. Kartu važiavęs vyras išsitraukė ginklą ir puolė keleivius, pranešė vietos dienrašti „Luebecker Nachrichten“, remdamasis neįvardytais incidento liudininkais.

„Luebecker Nachrichten“ pridūrė, kad du žmonės buvo sunkiai sužeisti, o dar 12 nukentėjo lengvai.

Vairuotojas iškart sustabdė autobusą, todėl keleiviai galėjo pabėgti, sakoma leidinio tinklalapyje paskelbtame pranešime.

„Keleiviai šokinėjo iš autobuso ir klykė. Buvo baisu. Vėliau buvo išnešti sužeistieji. Užpuolikas turėjo virtuvinį peilį“, – „Luebecker Nachrichten“ citavo šalia įvykio vietos gyvenantį Lotharą H.

Policijos atstovas Duerkas Duerbrookas (Diurkas Diurbrokas) sakė, kad išpuolis įvyko Liubeko rajone Kiuknice ir kad pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

Pranešime sakoma, kad netoli įvykio vietos buvo policijos automobilis, todėl pareigūnai greitai atvažiavo ir suėmė įtariamąjį.

Naujienų agentūra DPA, remdamasi policijos informacija, paskelbė, kad niekas nežuvo. Vis dėlto užpuolimo motyvai kol kas neaiškūs.

Kaip rašo „Luebecker Nachrichten“, užpuolikas yra apie 35 metų iranietis, bet jo vardas nebuvo paskelbtas.

Vokietija kelerius pastaruosius metus gyvena padidintos saugumo parengties sąlygomis dėl islamo ekstremistų įvykdytų kelių pražūtingų išpuolių.

GALERIJA

  • Vokietijoje vyras autobuse peiliu puolė žmones, yra sužeistųjų
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

...

Ten berods vyriškis norėjo moteriai vietą užleist, o su tokia BETVARKE 'interuotasis' negalėjo susitaikyt... - 'Jokio terorizmo, TIK mentalitetų skirtumai'. :/

Nuomone.

Gerbkite ir mylekite savo Merkel.Jos zodziai;atvykite vietos visiem uzteks.Turite ka turite.

Jonas

Geriausia priemonė prieš atvykėlius būtų vieša kastracija. Iškart atšoktų fantazija ekonominiams pabėgėliams savo vietos po saule ieškoti tokiais pjovimo, šaudymo ar sprogdinimo metodais.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS