Anglijoje – triuškinanti „Liverpool“ pergalė ir buksuojantis „Tottenham Hotspur“ | kl.lt

ANGLIJOJE – TRIUŠKINANTI „LIVERPOOL“ PERGALĖ IR BUKSUOJANTIS „TOTTENHAM HOTSPUR“

• 0

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar šešios rungtynės, kuriose netrūko ir staigmenų. „Liverpool“ futbolininkai užtikrintai 5:1 nugalėjo Braitono „Albion“, o štai Londono „Tottenham Hotspur“ lygiosiomis sužaidė su „Watford“.

„Liverpool“ varžovų vilčių daužymą pradėjo 30-ąją minutę, kai įvartį galva po kampinio pelnė Emre Canas, o jau 31-ąją antrą tikslų smūgį atliko į greitą ataką pabėgęs ir tikslaus perdavimo sulaukęs Roberto Firmino.

Šaltas dušas „Albion“ ekipai nepadėjo, mat 48-ąją minutę dar kartą žaibiškos atakos metu pasižymėjo R.Firmino.

Tuomet paguodos įvartį pelnė ir aikštės šeimininkai, kai 51-ąją minutę 11 mterų baudinį realizavo Glennas Murray'us.

Tačiau tai nebuvo pabaiga. Philippe Coutinho baudos smūgiu mušė ketvirtą, o į savo vartus kamuolį nukreipęs „Albion“ atstovas Lewisas Dunkas pridėjo ir penktą.

Dar antradienį pralaimėjimą prieš „Leicester City“ patyrę „Tottenham Hotspur“ neatsigavo ir 1:1 sužaidė su „Watford“.

Pirmoji įvartį pelnė namuose žaidusi „Watford“ ekipa. 13-ąją minutę vartininką smūgiu galva nuginklavo Christianas Kabasele.

Dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino gerą perdavimą iš krašto gavęs Heungas-Min Sonas, jis pasižymėjo 25-ąją minutę.

Po pertraukos raudona kortele buvo nubaustas „Spurs“ futbolininkas Davinsonas Sanchezas. Jis grubiai smūgiavo įsibėgėjusiam varžovui į veidą.