Anglijos futbolo pirmenybių čempionas gali paaiškėti netrukus | kl.lt

ANGLIJOS FUTBOLO PIRMENYBIŲ ČEMPIONAS GALI PAAIŠKĖTI NETRUKUS

• 0

Du svarbius taškus prarado artimiausias Anglijos aukščiausiosios futbolo lygos („Premier League“) lyderio persekiotojas antroje vietoje esantis „Tottenham Hotspur“ (69 tšk.) klubas, pirmadienį namuose XXXV turo susitikimą su į tryliktą poziciją pakilusia „West Bromwich Albion“ (41 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).

Šioje dvikovoje dusyk pasižymėjo Craigas Dawsonas: pirmajame kėlinyje (33 min.) jis pasiuntė kamuolį į savo vartus ir išvedė šeimininkus į priekį, o antrajame kėlinyje (73 min.) jau „teisingą“ įvartį ir išlygino rezultatą.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja „Leicester City“ (76 tšk.) vienuolikė, kuriai per likusius tris turus iki istorinio čempionės titulo trūksta vos vienos pergalės.

Trečiojoje pozicijoje lieka „Manchester City“ (64 taškai) futbolininkai.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Aston Villa“ 35 3 7 25 25:69 16

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas - 24 įvarčiai - Harry'is Kane'as („Tottenham Hotspur“).