„Borussia“ bėdos Bundeslygoje tęsiasi – vėl neiškovota pergalė | kl.lt

„BORUSSIA“ BĖDOS BUNDESLYGOJE TĘSIASI – VĖL NEIŠKOVOTA PERGALĖ

• 0

Vokietijos futbolo Bundeslygoje prasidėjo 15-asis pirmenybių turas, kurio pirmose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ futbolininkai išvykoje 2:2 (1:2) sužaidė su „Hoffenheim“ vienuolike.

Kietose ir kovingose rungtynėse abi komandos prasižengė net 38 kartus, teisėjui teko parodyti 7 geltonas ir vieną raudoną kortelę.

Pirmieji pasižymėjo šeimininkai, kai 3-ąją minutę įmušė Markas Uthas. Jau 11-ąją minutę Marco Reusas rezultatą išlygino, tačiau 20-ąją Sandro Wagneris vėl išvedė į priekį „Hoffenheim“.

Jau nuo 41-ąją min. „Borussia“ liko žaisti dešimtyje, nes M.Reusas gavo antrą geltoną kortelę.

Po pertraukos, 48-ąją minutę lygybę atstatė Pierre'as-Emeryckas Aubameyangas.

Su 26 taškais „Borussia“ dabar yra penktoje turnyro lentelės vietoje, tačiau po šio turo gali kristi žemyn, nes juos gali aplenkti tiek pat taškų turinti Frankfurto „Eintracht“. Tuo tarpu „Hoffenheim“ su 27 taškais yra trečia.

Per pastarąsias penkerias rungtynes „Borussia“ laimėjo tik du kartus.