Įveikusi „Trakus“ A lygoje „Sūduva“ – vėl vienvaldė lyderė | kl.lt

ĮVEIKUSI „TRAKUS“ A LYGOJE „SŪDUVA“ – VĖL VIENVALDĖ LYDERĖ

• 0

Lietuvos futbolo A lygoje šeštadienį buvo žaidžiamos atidėtos rungtynės, kuriose susitiko „Trakai“ ir Marijampolės „Sūduva“. Rezultatu 2:1 laimėjo svečiuose žaidusi „Sūduva“.

„Sūduva“ nedelsė ir įvarčiu pasižymėjo jau 4-ą minutę. Kamuolys šalia baudos aikštelės atšoko Gersonui Acevedo, ir šis puikiu smūgiu pelnė įvartį.

30-ą minutę Rigino Cicilia rezultatą padidino iki 2:0.

„Trakai“ skirtumą sušvelnino 79-ą minutę, kai standartinės padėties metu galva tiksliai smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs Vadimas Manzonas.

„Trakai“ marijampoliečių A lygoje negali įveikti jau šešis mačus iš eilės.

Tiesa, pastarieji du susitikimai iki šiandienos mačo buvo pasibaigę nulinėmis lygiosiomis, bet kitas ketverias rungtynes šioje serijoje „Sūduva“ laimėjo.

„Sūduva“ po šios pergalės su 55 taškais susigrąžino vienvaldės lyderės poziciją, „Trakai“ yra surinkę 38.