L. Messi pelnė įvartį, C. Ronaldo – keturis | kl.lt

L. MESSI PELNĖ ĮVARTĮ, C. RONALDO – KETURIS

• 0

Ispanijos futbolo lygos rungtynėse sekmadienį Lionelis Messi vėl pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Barcelona“ 2:0 įveikė Bilbao „Athletic“.

L.Messi pelnė aštuonis įvarčius per šešis pastaruosius mačus. Šįkart žemu smūgiu „Camp Nou“ stadione jis pasižymėjo 30 minutę.

L.Messi dalyvavo ir kitoje atakoje, kuri baigėsi Pasco Alcarero smūgiu iš maždaug 11 metrų atstumo.

„Kiekvieną dieną Messi gali padaryti kažką kitaip“, – sakė P.Alcaceras, prieš tai nepelnęs įvarčio beveik tris mėnesius.

„Messi yra geriausias žaidėjas pasaulyje ir mačas po mačo tai įrodo“, – pabrėžė ir „Athletic“ gynėjas Unai Nunezas.

75 taškus per 29 mačus surinkusi Ispanijos lygos lyderė „Barcelona“ jau 11 taškų lenkia artimiausią varžovą Madrido „Atletico“ (64), kuris sekmadienį išvykoje 1:2 pralaimėjo „Villareal“ klubui.

Trečias rikiuojasi Madrido „Real" (60), kuris sekmadienį vėlai vakare 6:3 įveikė „Girona“.

Cristiano Ronaldo nugalėtojams pelnė net 4 įvarčius, pasižymėjęs 11, 47, 64 ir 90 minutėmis.

Šį sezoną portugalas jau pelnė 37 įvarčius įvairiose varžybose Madrido klubui. 21 įvartį C.Ronaldo įmušė per 11 pastarųjų mačų.

Tiesa, Ispanijos lygoje rezultatyviausių žaidėjų sąraše su 25 įvarčiais pirmauja L.Messi. Argentinietis trimis tiksliais smūgiais lenkia C.Ronaldo, keturiais – „Barcelona“ puolėją Luisą Suarezą.