A lyga: autsaiderė „Jonava“ nugalėjo „Palangą“ | kl.lt

A LYGA: AUTSAIDERĖ „JONAVA“ NUGALĖJO „PALANGĄ“

• 0

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Jonavoje susitiko čempionato autsaiderės. Šeimininkė „Jonava“ 3:1 nugalėjo „Palangos“ futbolininkus.

51 minutę Michaelas Thuique'as perėmė kamuolį ir baudos aikštelėje surado Lauryną Stonkų, kuris pasižymėjo įvarčiu vienu lietimu.

68-ąją minutę pasižymėjo ir rezultatyvaus perdavimo autorius. Aktyviai žaidęs M.Thuique'as pasinaudojo neužtikrintu vartininko ir gynėjo žaidimu bei kiek kurioziškai pelnė antrą įvartį.

Brazilas persimetė kamuolį per Antoną Cvetkovą ir mušė į tuščius vartus.

74-ąją minutę Ernestas Veliulis išprovokavo 11 metrų baudinį. Baudos aikštelėje jis krito po kontakto su Sigitu Urbiu ir teisėjas skyrė baudinį į „Palangos“ vartus. Pats E.Veliulis jį ir realizavo.

87-ąją minutę rezultatą sušvelnino Valentinas Furdui, kuris labai tolimu smūgiu pelnė savo komandai įvartį. Ne visai užtikrintai sužaidė jonaviečių vartininkas.

Po šios pergalės Jonavos futbolo klubas turi 17 taškų ir sustiprino savo šansus išsikapstyti iš A lygos dugno. „Palanga“ su 19 taškų rikiuojasi laipteliu aukščiau.

• A lyga: autsaiderė „Jonava“ nugalėjo „Palangą“