Madrido „Real“ fiasko Čempionų lygoje – patyrė triuškinančią nesėkmę ir iškrito | kl.lt

MADRIDO „REAL“ FIASKO ČEMPIONŲ LYGOJE – PATYRĖ TRIUŠKINANČIĄ NESĖKMĘ IR IŠKRITO

• 0

Čempionų lygoje po atsakomųjų aštuntfinalio rungtynių paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai. Jais tapo Londono „Tottenham“ ir Amsterdamo „Ajax“ klubai.

Nyderlandų klubas sensacingai 4:1 sutriuškino Madrido „Real“, kuris siekė ketvirtojo trofėjaus iš eilės.

Madrido „Real“ – „Ajax“ 1:4

Bendras rezultatas: 3:5

„Bernabeu“ stadione vykusiose rungtynėse Madrido klubas patyrė tikrą fiasko. Pirmąsias rungtynes laimėję 2:1, jie net 1:4 susmuko prieš Amsterdamo klubą.

Jau septintąją rungtynių minutę pasižymėjo Hakimas Ziyechas, o netrukus „Ajax“ pranašumą padvigubino Davidas Neresas.

Dušanas Tadičius pratęsė „Real“ agoniją antrajame kėlinyje. Marco Asensio buvo sušvelninęs rezultatą ir atgaivino šeimininkų viltis, bet neilgam. Vinį į „Real“ karstą įkalė Lasse Schone.

Pačioje rungtynių pabaigoje raudoną kortelę dar užsidirbo Nacho.

Per vieną savaitę karališkasis klubas iškrito iš Čempionų lygos, Ispanijos Karaliaus taurės ir stipriai apsunkino savo šansus Ispanijos čempionate.

Madrido klubas vertėsi be kapitono Sergio Ramoso, kuris specialiai užsidirbo geltoną kortelę pirmose aštuntfinalio rungtynėse ir už tai buvo nubaustas dvejų rungtynių diskvalifikacija.

Madrido klubas siekė laimėti Čempionų lygą ketvirtus metus iš eilės. Luka Modričius prieš rungtynes pripažino, kad klubas nerado tinkamos pamainos Cristiano Ronaldo, kuris mušdavo pusę komandos įvarčių.

„Ajax“ tapo pirmuoju klubu Čempionų lygos istorijoje, kuris namuose 1:2 pralaimėjo pirmąsias rungtynes, bet sugebėjo žengti į kitą etapą.

Amsterdamo klubas į ketvirtfinalį pateko po 16 metų pertraukos.

Dortmundo „Borussia“ – Londono „Tottenham“ 0:1

Bendras rezultatas: 0:4

„Tottenham“ klubas Vokietijoje dar kartą 1:0 nugalėjo „Borussia“ futbolininkus ir antrą kartą istorijoje pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Vienintelį įvartį 49 minutę įmušė Harry Kane'as.

Pirmąsias rungtynes Londono ekipa laimėjo 3:0.

Dortmundo klubas yra tragiškoje formoje ir laimėjo vos vienerias rungtynes iš aštuonių. „Borussia“ buvo lyderė Vokietijos čempionate, bet dabar lenkia Miuncheno „Bayern“ tik dėl įvarčių pranašumo.