Nesustabdomas – H. Kane'as pasižymėjo trimis įvarčiais ir pasiekė rekordą | kl.lt

NESUSTABDOMAS – H. KANE'AS PASIŽYMĖJO TRIMIS ĮVARČIAIS IR PASIEKĖ REKORDĄ

• 0

Pergale kalėdinį „Premier“ lygos maratoną pradėjo Londono „Tottenham Hotspur“ klubas, namie 5:2 suvarpęs „Southampton“. Tai vėl buvo Harry Kane'o šou diena. Londono komandos puolėjas antrajame mače iš eilės užfiksavo „hat-trick“ ir įspūdingus sau metus baigė rekordu.

H.Kane'as antradienį pagerino Alano Shearerio „Premier“ lygos įvarčių per kalendorinius metus rekordą.

Jis taip pat aplenkė „Barcelona“ puolėją Lionelį Messi pagal klube ir rinktinėje pelnytus įvarčius stipriausiose Europos lygose 2017 metais.

H.Kane'as šiemet Anglijos lygoje pelnė 39 įvarčius, o „Tottenham“ klube ir Anglijos rinktinėje pasižymėjo net 56 įvarčiais. L.Messi yra įmušęs 54 Barselonos komandoje ir Argentinos rinktinėje.

Buvęs Anglijos rinktinės puolėjas A.Sheareris pasiuntė žinutę H.Kane'ui, sakydamas: „2017-ieji tau buvo nuostabūs. Nusipelnei pasiekti rekordą daugiausiai įvarčių „Premier“ lygoje per kalendorinius metus. Puikiai pasirodei, tęsk šį darbą toliau“.

H.Kane'as tris įvarčius įmušė ir šeštadienį, kai „Tottenham“ 3:0 pranoko „Burnely“.

Praėjo trys dienos, ir 24 metų anglas vėl prapliupo įvarčiais.

Pirmąjį įvartį 22-ąją minutę jis pelnė smūgiu galva.

Dar pirmajame kėlinyje H.Kane'as persvarą padvigubino. Jis 39-ąją minutę sulaukė idealaus perdavimo iš krašto ir netrukdomas nukreipė kamuolį į vartus.

Po pertraukos „Tottenham Hotspur“ panaikino visą intrigą. 49-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu vartininką nuginklavo Dele Aili, o 51-ąją minutę taškus ant „i“ sudėliojo Heung-Min Sonas.

Paguodos įvartį 61-ąją minutę mušė Sofiane'as Boufalas. Jis pasinaudojo apmaudžia aikštės šeimininkų klaida.

Penktąjį Londono ekipos įvartį įmušė ir hat-tricką pelnė H.Kane'as, meistriškai pabaigęs greitą šeimininkų ataką.

Mačo pabaigoje Dušanas Tadičius rezultatą sušvelnino iki 2:5.

Po šios pergalės „Tottenham“ su 37 taškais per 20 rungtynių šoktelėjo į ketvirtą vietą Anglijos čempionate.

Aukščiau žengia „Manchester City“ (55 taškai), „Manchester United“ (42) ir Londono „Chelsea“ (39), kurie dar žais 20-ojo turo rungtynes. Progą susigrąžinti ketvirtą vietą dar turės ir Liverpulio klubas (35).

„Southampton“ (19 tšk.) lieka tryliktas.