Netikėtumas: „Stumbro“ futbolininkai pralaimėjo „Palangai“ | kl.lt

NETIKĖTUMAS: „STUMBRO“ FUTBOLININKAI PRALAIMĖJO „PALANGAI“

• 1

Lietuvos futbolo A lygos septintojo turo rungtynėse šeštadienį Kauno „Stumbro“ komanda Klaipėdoje 1:2 (0:0) pralaimėjo „Palangos“ ekipai.

Nors „Stumbras“ buvo laikomas rungtynių favoritu, šio statuso jam pateisinti nepavyko. Varžovų klaidomis pasinaudoję „Palangos“ futbolininkai per septynias antrojo kėlinio minutes pelnė du įvarčius. Pasižymėjo Idrisas Umajevas (54 min.) ir Tomas Dombrauskis (61).

68-ąją min. rezultatą sušvelnino Nasro Boucharebas, bet išsigelbėti „Stumbrui“ nepavyko.

„Stumbras“ (13 tšk.) turnyro lentelėje lieka trečias, o „Palanga“ (7 tšk.) pakilo į šeštąją poziciją.