Prancūzijos čempionate pergalę iškovojo „Monaco“ ekipa | kl.lt

PRANCŪZIJOS ČEMPIONATE PERGALĘ IŠKOVOJO "MONACO" EKIPA

Ketvirtadienį paskutiniosiose Prancūzijos aukščiausiosios futbolo lygos (Ligue 1) septintojo turo rungtynėse "Monaco" klubas svečiuose 3:2 (0:2) įveikė autsaiderę "Montpellier HSC" (1 tšk.) ekipą ir su 11 taškų pakilo į dešimtą vietą.

Beje, po tikslių Danielio Congre'o (26 min.) ir Guido Carrillo (45 min. į savo vartus) smūgių šeimininkai laimėjo pirmąjį kėlinį 2:0, tačiau antrajame kėlinyje svečiai įmušė tris įvarčius - po kartą pasižymėjo Fabio Coentrao (56 min.), Thomas Lemaras (65 min.) bei Fabinho (90+5 min. iš 11 m baudinio).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis "Paris St Germain" (17 tšk.) klubas, lenkiantis "St Etienne" (16 tšk.) vienuolikę bei "Stade Rennes" (14 taškų) futbolininkus.

Prancūzijos futbolo čempionato lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. "Nice"               7 3 2 2 16:10 11

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 6 įvarčiai - Edinsonas Cavani ("Paris St Germain").