„Premier“ lyga: autsaiderių antausis „Arsenal“ ir „Liverpool“ pergalė | kl.lt

„PREMIER“ LYGA: AUTSAIDERIŲ ANTAUSIS „ARSENAL“ IR „LIVERPOOL“ PERGALĖ

• 0

Antradienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trejos rungtynės. Londono „Arsenal“ netikėtai pralaimėjo čempionato autsaideriams, o „Liverpool“ šventė pergalę.

„Arsenal“ išvykoje 1:3 nusileido „Swansea City“ ekipai.

33-iąją minutę „Arsenal“ ekipą į priekį išvedė Nacho Monrealis, tačiau vos po minutės rezultatą išlygino Samas Clucas.

Londono klube 60-ąją minutę debiutavo Henrikhas Mkhitaryanas, kuris praėjusią savaitę persikėlė iš „Manchester United“.

Antrajame kėlinyje šeimininkų pergalę užtikrino Jordano Ayew ir antras S.Cluco įvartis.

J.Ayew įvarčio metu grubią klaidą padarė „Arsenal“ vartininkas Petras Čechas.

Su 42 taškais „Arsenal“ klubas Anglijos čempionate užima šeštąją vietą.

„Swansea“ turi tik 23 taškus ir iš paskutinės vietos pakilo į 17-ąją.

„Liverpool“ išvykoje 3:0 sutriuškino „Huddersfield Town“ klubą.

26-ąją minutę Liverpulio ekipą į priekį išvedė Emre Canas. Pirmojo kėlinio pabaigoje persvarą padvigubino Roberto Firmino.

77-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Mo Salahas, kuriam tai buvo 26 įvartis šiame sezone.

Baudinį uždirbo pirmojo įvarčio autorius E.Canas.

Po traumos į startinę komandos sudėtį sugrįžo „Liverpool“ kapitonas Jordanas Hendersonas.

„Liverpool“ klubas su 50 taškų „Premier“ lygoje užima ketvirtąją vietą.

„Huddersfield“ su 24 taškais rikiuojasi keturioliktas.

Kitose antradienio rungtynėse „West Ham“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Crystal Palace“ futbolininkais.