„Premier“ lyga: „Chelsea“ įveikė „Watford“ | kl.lt

„PREMIER“ LYGA: „CHELSEA“ ĮVEIKĖ „WATFORD“

• 0

Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą jau užsitikrinęs Londono „Chelsea“ klubas pirmadienį namuose 4:3 nugalėjo „Watford“ ekipą.

Pirmą kartą šį sezoną įvartį įmušė ir 22-ąją minutę komandą į priekį išvedė Johnas Terry. Tačiau vos po kelių minučių gynėjas grubiai suklydo ir Etienne Capoue išlygino rezultatą.

36-ąją minutę šeimininkams pranašumą sugrąžino Césaras Azpilicueta.

Antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Michy Batshuayi, kuris įmušė pergalingą įvartį į „West Brom“ vartus, kuris garantavo „Chelsea“ triumfą.

51-ąją minutę rezultatą sušvelnino Darylas Janmaatas. 74-ąją minutę rezultatą išlygino Stefano Okaka.

Pergalingą šeimininkų įvartį 88-ąją minutę įmušė Francescas Fàbregasas.

Jau per pridėtą laiką iš aikštės buvo išvarytas Sebastianas Prödlas, kuris gavo antrą geltoną kortelę grubiai stabdęs Pedro.

Po šios pergalės Londono klubas jau turi 90 taškų. Paskutines „Premier“ lygos rungtynes čempionai žais su Liverpulio „Everton“.

„Watford“ su 40 taškų rikiuojasi šešiolikti.