„Roma“ ir „Liverpool“ – Čempionų lygos pusfinalyje | kl.lt

„ROMA“ IR „LIVERPOOL“ – ČEMPIONŲ LYGOS PUSFINALYJE

• 0

UEFA Čempionų lygoje sužaistos dvejos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės „Roma“ eliminavo „Barcelona“ klubą, o „Liverpool“ užbaigė pradėtą darbą rungtynėse su „Manchester City“.

Pirmos rungtynės Liverpulyje pasibaigė 3:0 Jurgeno Kloppo auklėtinių pergale, todėl „Manchester City“ turėjo labai sunkią užduotį panaikinti didžiulį deficitą.

Rungtynės Mančesteryje pradėjo itin karštai, mat jau 2-ąją minutę įvartį pelnė Gabrielis Jesusas.

Tašką šioje poroje po pertraukos padėjo „Egipto Karaliumi“ vadinamas Mohamedas Salah, kuris mušė įvartį ir nuo 56-os minutės Mančesterio ekipai reikėjo mušti net keturis įvarčius.

To padaryti „miestiečiams“ nepavyko, nes antrą varžovų komandos įvartį pelnė Roberto Firmino (77 min.) ir „Liverpool“ iškeliavo į Čempionų lygos pusfinalį.

4:1 pirmą susitikimą pralaimėję „Roma“ futbolininkai 3:0 sušaudė „Barcelona“ ekipą ir žengė į pusfinalį.

Edino Džeko (6 min.), Daniele De Rossi (58 min.) ir Kosto Manolo (82 min.) įvarčiai parklupdė ant kelių Ispanijos gigantę, kuriai Čempionų lygos žygis baigėsi.