A. Sanchezas per keturias minutes nukalė „Arsenal“ pergalę | kl.lt

A. SANCHEZAS PER KETURIAS MINUTES NUKALĖ „ARSENAL“ PERGALĘ

• 0

Ketvirtadienio vakarą vienas susitikimas sužaistas Anglijos „Premier“ lygoje. Londono „Arsenal“ 3:2 išvykoje nugalėjo to paties miesto „Crystal Palace“.

Pirmieji įvartį pelnė „Arsenal“, kai 25-ąją minutę vartininko atmuštą kamuolį iš gan aštraus kampo į vartus nukreipė Shkordranas Mustafi.

Rezultatą po pertraukos išlygino Androsas Townsendas, bet tada prasidėjo Alexio Sanchezo šou.

Čilietis 62-ąją ir 66-ąją minutėmis pelnė po įvartį ir taip padėjo pergalės pamatus.

Tiesa, rezultatą dar sušvelnino Jamesas Tomkinsas, kuris pasižymėjo 89-ąją minutę.

Po pergalės „Arsenal“ turi 37 taškus ir su „Tottenham Hotspur“ dalinasi 5-ąją turnyro lentelės vietą.

„Crystal Palace“ su 18 taškų užima 16-ąją vietą, o nuo iškritimo zonos komandą skiria vos vienas taškas.