Varžovus sutriuškinęs „Villarreal“ lipa ant kulnų „Barcelona“ ekipai | kl.lt

VARŽOVUS SUTRIUŠKINĘS „VILLARREAL“ LIPA ANT KULNŲ „BARCELONA“ EKIPAI

• 0

Sekmadienį Ispanijos „Primera“ lygoje sužaistos ketverios aštuntojo turo rungtynės. Pergalę iškovojo ir taškais su „Barcelona“ susilygino „Villarreal“ klubas.

„Villarreal“ klubas namuose 5:0 sutriuškino „Celta Vigo“ ekipą. Pirmajame kėlinyje vos per tris minutes dublį įmušė Roberto Soriano. Dar po įvartį pridėjo Cedricas Bakambu, Manu Trigueros ir į savus vartus įsimušęs Danielis Wassas.

Ketvirtą pergalę iškovojęs Viljarealio klubas su 16 taškų pakilo į penktąją vietą turnyrinėje lentelėje ir susilygino su „Barcelona“.

Paskutinės aštuntojo turo rungtynės pirmadienį bus sužaistos tarp „Eibar“ ir „Osasuna“ ekipų.

Dienos rezultatai:

„Alaves“ – „Malaga“ 1:1

9' Deyversonas [1:0] 85' R.Rosalesas [1:1]

„Athletic“ – „Real Sociedad“ 3:2

16' D.Zurutuza [0:1] 51' I.Muniainas [1:1] 60' A.Adurizas [2:1] 72' I.Williamsas [3:1] 83' I.Martinezas [3:2]

„Gijon“ – „Valencia“ 1:2

7' M.Suarezas [0:1] 41' C.Castro [1:1] 65' M.Suarezas [1:2]

„Villarreal“ – „Celta Vigo“ 5:0

8' R.Soriano [1:0] 12' R.Soriano [2:0] 38' C.Bakambu [3:0] 48' D.Wassas [4:0] į savus vartus 90+2' M.Trigueros [5:0]