„Baltijos“ ledo ritulininkai po pratęsimo nugalėjo „Kauno Hockey“ ekipą | kl.lt

„BALTIJOS“ LEDO RITULININKAI PO PRATĘSIMO NUGALĖJO „KAUNO HOCKEY“ EKIPĄ

• 0

Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiadienį Klaipėdos „Baltijos“ ekipa išvykoje po pratęsimo 4:3 (3:2, 0:0, 0:0; 1:0) nugalėjo Kauno „Kauno Hockey“ komandą.

6-ąją min. Andrius Židkovas išvedė svečius į priekį, bet jau po minutės rezultatą išlygino Dovydas Streckis. Po Michailo Jevstignejevo (10 min.) ir Romano Šalajevo (17) įvarčių „Baltija“ pirmavo 3:1, Dar pirmajame kėlinyje rezultatą sušvelnino Dmitrijus Prokopenkovas (20).

Trečiojo kėlinio pabaigoje (59) rezultatą išlygino ir pratęsimą išplėšė Dmitrijus Beliakovas. Pergalingą įvartį pratęsime pelnė „Baltijos“ žaidėjas Eimantas Noreika (64).

Visas rungtynes „Baltijos“ vartus gynė Maksimas Ponomarenka, o „Kauno Hockey“ - Lukas Jakšys.

„Kaunas Hockey“ (12 rungt./21 tšk.) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Baltija“ (11 rungt./19 tšk.) yra trečia.