Jaunimo žiemos olimpinės žaidynėse biatlonininkas L. Banys liko 31-as | kl.lt

JAUNIMO ŽIEMOS OLIMPINĖS ŽAIDYNĖSE BIATLONININKAS L. BANYS LIKO 31-AS

• 0

Norvegijoje įsibėgėjančiose II-osiose jaunimo (15-18 metų amžiaus) žiemos olimpinėse žaidynėse pirmadienį biatlonininkai išsidalijo medalius persekiojimo lenktynėse.

Vaikinų 10 km nuotolyje startavęs vienintelis Lietuvos atstovas Linas Banys suko net 7 baudos ratus ir, sugaišęs 33 minutes 37,1 sekundės, užėmė 31-ą vietą tarp 50-ties dalyvių.

Aukso medalį iškovojo norvegas Sivertas Guttormas Bakkenas (28:10,7; 4), sidabras atiteko rusui Jegorui Tutminui (29:21,4; 5), o bronza tenkinosi kitas Rusijos atletas Saidas Karimulla Chalilis (29:28,4; 4).

Merginų 7,5 km persekiojimo lenktynėse vis vieną baudos ratą sukusi Vitalija Kutkauskaitė buvo 38-ta (31:27,7; 1), o net 15 kartų pro šalį prašovusi Nadežda Derendiajeva tarp 49 dalyvių tenkinosi 47-ta (39:05,6; 15) pozicija.

Nugalėjo ukrainietė Christina Dmitrijenko (25:12,9; 2), antra liko norvegė Marthe Krakstad Johansen (25:20,4; 4), o bronza džiaugėsi prancūzė Lou Jeanmmonot Laurent (25:20,5; 2).