Pasaulio sunkiosios atletikos čempionate A. Didžbalis liko neklasifikuotas | kl.lt

PASAULIO SUNKIOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATE A. DIDŽBALIS LIKO NEKLASIFIKUOTAS

• 1

JAV vykstančiose planetos sunkiosios atletikos pirmenybėse 21-ą vietą tarp 35 dalyvių svorio kategorijoje iki 94 kg užėmė Žygimantas Staniulis. Ketvirtadienį lietuvis rovimo veiksmu iškėlė 160 kg, stūmimo - 191 kg štangą ir sumoje surinko 351 kg.

Antrasis Lietuvos sportininkas šioje svorio kategorijoje - Aurimas Didžbalis - bendroje įskaitoje liko tarp septynių neklasifikuotų dalyvių. Po rovimo (180 kg) veiksmo lietuviui nepakluso pradinis stūmimo svoris. Tiesa, rovimo veiksme iškėlęs 180 kg A. Didžbalis tenkinosi mažuoju sidabro medaliu.

Pasaulio sunkiosios atletikos čempionu svorio kategorijoje iki 94 kg tapo baltarusis Vadimas Strelcovas (405 kg; 175+230), aplenkęs prizininkais tapusius du Kazachstano atstovus - Almasą Utešovą (402 kg; 172+230) bei Žasulaną Kydyrbajevą (399 kg; 178+221).