Vilniaus “Hockey Punks” vos išplėšė tris taškus Rokiškyje | kl.lt

VILNIAUS “HOCKEY PUNKS” VOS IŠPLĖŠĖ TRIS TAŠKUS ROKIŠKYJE

• 0

Rokiškyje pagaliau išlietas dirbtinis ledas po atviru dangumi, o vietos ledo ritulininkai buvo visai arti „žiemos klasikos“ pergalės prieš vieną Lietuvos ledo ritulio čempionato geriausių ekipų, Vilniaus „Hockey Punks“.

Ilgai pirmavę šeimininkai sekmadienį 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) tik rungtynių pabaigoje nusileido svečiams iš sostinės.

Ant sparnų žaidę rokiškėnai pirmajame kėlinyje po Sauliaus Limonto įvarčio (15:33) pirmavo iki antrojo kėlinio vidurio, kuomet ne itin drausmingai žaidusius šeimininkus už pražangą nubaudė Edgaras Rybakovas (28:24, dauguma).

Trečiojo kėlinio pabaigoje žaidimo mažumoje išvargintus šeimininkus nubaudė Artūras Švedavičius (56:30), kuris išplėšė pergalę Vilniaus klubui.

„Hockey Punks“ į varžovų vartus metė 45 kartus, o „Rokiškio“ vyrai turėjo 23 bandymus įvarčiui pasiekti.