„Fortūna“ turėjo pripažinti „Sūduvos“ pranašumą | kl.lt

„FORTŪNA“ TURĖJO PRIPAŽINTI „SŪDUVOS“ PRANAŠUMĄ

• 0

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) čempionų vardą ginanti „Sūduva“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Marijampolietės išvykoje rezultatu 67:47 (17:15, 19:6, 21:9, 17:10) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

„Sūduva“ rungtynes pradėjo 6:0, tačiau iki kėlinuko pabaigos likus žaisti 3 minutes rezultatas jau buvo lygus 11:11, o ketvirtį pirmaudama dviem taškais baigė „Sūduva“ (17:15).

Antrojo kėlinuko pradžioje Andros Gabalytės tritaškis pirmą kartą išvedė „Fortūną“ į priekį (19:17). Į tai reaguodama „Sūduva“ suaktyvino gynybą ir tai davė vaisių. Marijampolietės surengė spurtą 17:0 ir pasiuntė šeimininkes į gilią duobę. Antrąjį kėlinį „Sūduva“ laimėjo net trylikos taškų skirtumu (19:6), o prieš didžiąją pertrauką LMKL čempionių pranašumas vis dar buvo solidus – 36:21.

Po ilgosios pertraukos „Sūduva“ iš karto surengė dar vieną galingą spurtą 12:2 ir jau pirmavo daugiau nei užtikrintai (48:23). „Sūduva“ savo persvarą sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos, o laiko pasireikšti gavo ir jaunosios komandos žaidėjos.

„Fortūna“: Andra Gabalytė 25, Roberta Mizgerytė 8, Agnė Černeckytė 6.

„Sūduva“: Lina Mikelevičienė 18, Neringa Skadaitė 14, Stephanie Gardner 12, Justina Matuzonytė 9, Danielle McCray 8, Rita Milieškienė 6.